Aşk Laftan Anlmaz'ın Murat'ı Burak Deniz kaza yaptı, o anlar kameralara yansıdı!

Aşk Laftan Anlmaz'ın Murat'ı Burak Deniz kaza yaptı, o anlar kameralara yansıdı!
Sevilen dizi oyuncusu Burak Deniz, aracıyla trafikteyken bir kaza geçirdi ve o anlar mobese kameralarına yansıdı. Ünlü oyuncunun ehliyetine el konuldu. İşte o anlar!

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Murat karakteriyle tanınan yakışıklı oyuncu seyir halindeyken önündeki motorsiklete çarptı. Trafiğin sıkışık olduğu bir anda önünde bulunan engelden hızlı bir çıkış yapan Deniz, aracıyla önündeki motorsiklet sürücüsüne çarptı ve onun öne doğru fırlamasına sebep oldu. Kameralara da yansıyan o anlarda oyuncunun motorsiklet sürücüsüne arkadan çarpması anbean kaydedildi. Kaza da yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, oyuncunun ehliyetine el konuldu. Polislerin yaptığı tetkikler sonucu sürücü belgesine el konulan Burak Deniz bir açıklama yaparak sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Burak Deniz projelerin sevilen yüzü

Show Tv'ni iddialı yapımı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Murat karakterini canlandıran oyuncu Burak Deniz son dönemde birçok projede yer almıştı. Sultan, Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarak Fox Tv'de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin kadrosunda yer alan ünlü oyuncu geçridiği trafik kazasıyla sevenlerini korkuttu. Yaralanma ve can kaybı yaşanmayan kaza ucuz atlatıldı. Reklam, dizi ve film projelerinde yer alan yakışıklı oyuncu Koton giyim firmasının da reklam yüzü olmuştu. Star Tv'de yayınlanan Gecenin Kraliçesi programında da Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım ile birlikte çalışan Burak Deniz, kısa sürede televizyon dünyasının aranan isimlerinden biri olmayı başardı.

Burak Deniz kimdir?

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz 7 Şubat 1989'da İstanbul'da doğdu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü'nden mezun olan Deniz, oyunculuk hayatına 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü dizisinde başladı. Burak Deniz 2015 yılına damga vuran dizilerden olan Medcezir dizisinin kadrosunda yer aldı ve tanınmaya başlandı. Aras karakteriyle çok sevilen Deniz, Sultan, Bizim Hikaye dizilerinde de yer aldı. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hande Erçel'le paylaştığı başrolle de takdir toplayan Burak Deniz, bu dizide Murat karakterini canlandırıyordu. Burak Deniz, yönetmenliğini Mu Tunç'un yaptığı 2018'de vizyona giren Arada isimli sinema filminde de Eriş Akman ve Büşra Develi isimleriyle birlikte başrol oynamıştı.

09-05-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

İlk ve ortaöğrenimini Giresun'da tamamlayan Caba, Üniversite hayatına Trabzon'da başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Bölümü'ne .. devamı.. mail
Yorumlar