Aşk Mantık İntikam Rüya (Sebahat Kumaş) Kimdir? Sebahat Kumaş Kaç Yaşında?

Aşk Mantık İntikam Rüya (Sebahat Kumaş) Kimdir? Sebahat Kumaş Kaç Yaşında?
Fox Tv ekranlarının sevilen yapımı Aşk Mantık İntikam’a yeni katılan Sebahat kumaş dizide Rüya karakterine hayat verecek. Aşk Mantık İntikam Rüya kimdir? Sebahat Kumaş kimdir?

Köklü değişikliklere gidilen dizi Aşk Mantık İntikam’da, yeni yılla birlikte yeni kararlar alındı. Dizinin önemli iki ismi Çınar (Burak Yörük) ve Çağla (Melisa Döngel) diziden ayrılırken, diziye geçtiğimiz günlerde Ayaz (Anıl Altan) karakteri katıldı. Ardından iki yeni isim daha, Rüya (Sebahat Kumaş) ve Nilgün (Elçin Atamgüç) karakterleri dizinin kadrosuna dahil edildi. Dizinin yeni isimlerinden Sebahat Kumaş merak ediliyor, araştırılıyor. Aşk Mantık İntikam Rüya kimdir? Sebahat Kumaş kimdir? Kaç yaşında, nereli? İşte Detaylar…

Aşk Mantık İntikam Rüya Kimdir? Rüya’nın Dizideki Rolü Nedir?

Fox Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Aşk Mantık İntikam, No:9 Productions imzalı, ilk bölümü ile 18 Haziran 2021 tarihinde yayınlandı. Dizinin yapımcısı, Yağmur Ünal, senaristi Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal’dır. Yönetmen koltuğunda ise, Murat Öztürk, Koray kerimoğlu oturuyor. Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, ve Melisa Döngel yer alıyordu.

Yeni yıl itibariyle dizide yenilikler hissettiren bazı oyuncu değişiklikleri yapıldı. Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisinin çok iyi uyum sağladığı dizide Esra ile Ozan karakterlerinin yakınlaşmasını isteyen seyircinin istediği olacak. Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra ve Ozan artık olayların merkezinde olacak.
 

Değişikliklerle birlikte dizinin yeni kadrosuda belli oldu. Başrolde Burcu Özberk, İlhan Şen yer alırken, onlara destek verecek oyuncularsa, Zeynep Kankonde, Günay Karacaoğlu, Mehmet Yılmaz, Süleyman Atanısev ve son olarak diziye katılan, Anıl Altan, Sebahat Kumaş ve Elçin Atamgüç yer alıyor.

Sebahat Kumaş, Ozan karakterinin asistanı olarak yerini alırken, Elçin Atamgüç ise yeni karakterin annesi olarak ekrandaki yerini alacak.

Sebahat Kumaş’ın hayat vereceği Rüya; güzel, akıllı ve genç bir kadındır. Aynı zamanda Ozan’ın okuduğu üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği bölümünü birincilikle bitirmiştir. Ancak Rüya kısa sürede zengin olmak, sınıf atlamak istemektedir. O yüzden Ozan’a yakın olmak isteyecek, bu yakınlık içinde fırsat kollayacaktır. Ozan’a büyük bir hayranlık besleyen Rüya; Ozan’ın asistanlığı için açılan iş ilanını gördüğünde bu fırsatı kaçırmayıp, Ozan’ın güvenini kazanmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır.

Sebahat Kumaş Kimdir? Sebahat Kumaş Kaç Yaşında? Nereli?

Nereli: Aydın
Doğum Tarihi: 12 Mayıs 1989
Burcu: Boğa
Boyu: 1,69 cm

Sebahat Kumaş, 1989’da Aydın’da dünyaya geldi. Çocukluk yıllarını İzmir’de geçiren oyuncu, lisenin ardından, fotoğrafçılık alanına yönelmiş, üniversite eğitiminide Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Yemek yapmaya ilgi duyan Kumaş, Anadolu Üniversitesi Aşçılık Bölümü’nde halen okumaktadır. Liseden sonra oyunculuk hayali için ablasıyla İstanbul’a taşınmış, Ekol Drama Sanat Okulu’nda oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimleri aldığı zamanlarda Arka Sıradakiler dizisinde rol almıştır. Ardından 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde iki sezon Esma Hatun karakteriyle seyircisiyle adını duyurmaya başlamıştır.

Sebahat Kumaş’ın Oynadığı Diziler

2007 – Arka Sıradakiler
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Esma Hatun)
2013 – Karagül (Melek)
2016 – Kalbimdeki Deniz (Diyar)
2020 – Zümrüdüanka (Saniye)

14-01-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar