ATV'nin yeni dizisi 'İkisini De Sevdim' ne zaman başlıyor?

ATV'nin yeni dizisi 'İkisini De Sevdim' ne zaman başlıyor?
ATV'nin yeni dizisi 'İkisini De Sevdim' ne zaman başlıyor? İlk fragmanını yayınlanan dizinin konusu ne? İkisini De Sevdim dizisinde hangi oyuncular yer alıyor? Yeni dizi çok yakında ATV ekranlarında yayınlanacak..

ATV'de yayınlanacak olan yeni dizi 'İkisini de sevdim' bomba gibi geliyor. Çok yakında ekranlarda olacak dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı ile iddialı bir diziye benzeyen yapımın reytinglerde hangi sıraya yerleşeceği merak konusu. ATV boşalan Cumartesi ve Pazar günlerini doldurmak için 2 ay önceden hazırlıklara başlamıştı. Adından çokça söz ettiren dizinin yönetmenliğini de CEm Tabak üstleniyor.

YEPYENİ BİR DİZİ BAŞLIYOR

Çok yakında ekranlara gelecek olan dizinin yapımcılığını Erler Film üstleniyor. Bomba gibi gelecek olan dizinin başrollerini Burak Serdar Şanal, Erhan Yazıcıoğlu ve Amine Gülşe paylaşıyor. Dizinin konusu ise karşılarına çıkan engellere rağmen kaçınılmayan bir aşkı anlatıyor. Reytinglerin üst sıraya yükselmesi halinde dizinin geleceği daha iyiye gidecek. Daha geçtiğimiz günlerde reyting kurbanı olan Bir Deli Sevda dizisi final yapma kararı aldı. Çarşamba akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kara Sevda ve Diriliş Ertuğrul'un altında ezildi. 

İkisini De Sevdim oyuncuları

SUNA YILDIRIM   -   AMİNE GÜLŞE

MURAT KARACABEY   -   BURAK SERDAR ŞANAL

HASAN   -   MEHMET MEHMEDOF

DEMİR KARACABEY   -   ERHAN YAZICIOĞLU

FERHAT KARACABEY   -   OKTAY GÜRSOY

EZRA KARACABEY   -   HANDE KAPTAN

AYŞEGÜL İŞSEVER

VOLKAN ÜNAL

NİHAN TARHAN

ECEM ÇALIK

DİLEK GÜVEN

 

15-04-2017
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler