Aybüke Pusat ile Furkan Andıç yeniden aynı projede

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç yeniden aynı projede
Aybüke Pusat ile Furkan Andıç hayranlarına müjde. her Yerde Sen dizisinden sonra bir arada görünmeyen iki usta isim yeniden aynı dizide.

Her Yerde Sen dizisinin unutulmaz ikilisi Aybüke Pusat ile Furkan Andıç yeniden aynı projede buluştu. İkilinin bir araya geldiği dizi projesi izleyiciyi meraklandırdı. Şimdi ayrıntılar

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç yeniden aynı projede

İzleyicinin hafızasında kalıcı iz bırakan ve çok sevilen 2019 yapımı Her Yerde Sen dizisinde başrolleri oynayan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç, ondan sonra birbirinden bağımsız dizilerde rol aldı. Uzun süredir bir araya gelemeyen ikiliyi Kusursuz adlı dizi bir araya getirdi. İki ünlü oyuncunun hayranlarını heyecanlandıran gelişmeye göre Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, yönetmen Cem Karcı’nın çekeceği Kusursuz adlı dizide başrol oynayacak.

Cem Karcı yönetecek

Son olarak Kırmızı Oda dizisini çeken Cem Karcı bu yaz yoğun tempoda çalışacak. Ünlü yönetmen ilk olarak haziran ayında Hakan Bonomo'nun yazdığı ve Özge Özpirinçci ile Salih Bademci’nin başrol oynayacağı İlk Ve Son adlı dijital diziyi yönetecek. Ardından da Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrol oynayacağı Kusursuz adlı dizide görev yapacak. BluTv’de yayınlanacak olan Kusursuz dizisi Kerem Deren yazıyor. Böylece 2 yıldır hiçbir projede bir araya gelemeyen Furkan Andıç ile Aybüke Pusat kamera karşısına geçecek.

Furkan Andıç Kimdir?

1990 İstanbul doğumlu oyuncu Boşnak kökenlidir. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünü bitiren Andıç, gençliğinde profesyonel olarak basket oynadı. Kolej Günlüğü dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Furkan Andıç, Aybüke Pusat ile oynadığı Her Yerde Sen dizisi ile şöhreti yakaladı.

Rol aldığı yapımlar

2019 – Kardeş Çocukları (TV Dizisi)

2017 – Damat Takımı (Sinema Filmi)

2017 – Meryem (TV Dizisi)

2016 – Tatlı İntikam (TV Dizisi)

2015 – Kırgın Çiçekler  (TV Dizisi)

2014 – Kaçak Gelinler (TV Dizisi)

2013 – Yağmurdan Kaçarken (TV Dizisi)

2013 – Aşk Ekmek Hayaller  (TV Dizisi)

2012 – Umutsuz Ev Kadınları (TV Dizisi)

2011 – Kolej Günlüğü (TV Dizisi)

Aybüke Pusat Kimdir?

1995 Ankara doğumlu genç oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunudur. Güzellik kraliçesi seçilen Aybüke Pusat bir süre mankenlik yaptı. Oyunculuk eğitimi alan genç yıldız Medcezir dizisiyle oyunculuk kariyerine başladı.

Oynadığı diziler

2014 – Medcezir

2015 – O Hayat Benim

2015 – Beş Kardeş

2016 – Familya

2017 – Söz

2018 – Şahin Tepesi

2019 – Her Yerde Sen

2018 Kapı (sinema filmi)

05-05-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar