Çağrı Çıtanak Menajerimi Ara Dizisinde

Çağrı Çıtanak Menajerimi Ara Dizisinde
Ekranların genç ve yakışıklı oyuncularından biri olan ve son olarak Sen Çal Kapımı adlı dizide rol alan Çağrı Çıtanak Menajerimi Ara’da konuk oyuncu oluyor.

Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan ve ünlüler dünyasının nasıl çalıştığını, neler yaşadıklarını, ünlülerin menajerleriyle olan ilişkilerini ve çalışma şartlarını ve iş görüşmelerinin nasıl olduğunu anlatan Menajerimi Ara adlı dizi diğer pek çok dizinin aksine final ya da sezon finali yapmayarak yaz boyu ekrana gelmeye devam edecek. Kadrosunda birbirinden ünlü isimleri barındıran dizi Pazar akşamları Star Tv’de ekrana gelirken sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında yer alıyor. Her ne kadar reytinglerde oldukça gerilerde olsa da yaz sezonunda bu durumun düzeleceği umuluyor ve alınacak reyting oranları dizinin yeni sezonda devam edip etmemesini belirleyecek. Dizi ana kadrosuna ilave olarak sık sık ünlü isimleri bir ya da birkaç bölümlük olarak diziye konuk oyuncu olarak dahil ediyor ve hikayeyi onlar üzerinden işliyor. Dizinin Pazar günü ekrana gelecek bölümünde ise genç ve başarılı oyuncu Çağrı Çıtanak konuk oyuncu oluyor.

Menajerimi Ara’da Bir Ünlü Konuk Oyuncu Daha

Star Tv ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen ve oyuncu kadrosunda Barış Falay, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Serhat Teoman, Fatih Artman ve Deniz Can Aktaş gibi oyuncuları barındıran Menajerimi Ara sık sık konuk oyuncularla da hikayesini ve kadrosunu güçlendiriyor. Dizinin bu hafta Pazar akşamı ekrana gelecek bölümünde ise genç ve yakışıklı oyuncu Çağrı Çıtanak konuk oluyor. Menajeriyle arasındaki ilişkinin ve bir iş görüşmesi ve dizi setindeki olayların ekrana geleceği bölümde Çağrı Çıtanak sevenleriyle bir kez daha bir araya geliyor. Son olarak Sen Çal Kapımı adlı dizide rol alan ünlü isim Pazar akşamı yayınlanacak Menajerimi Ara ile ekrana geliyor.

Çağrı Çıtanak Kimdir?

Genç ve başarılı oyuncu Çağrı Çıtanak 29 Kasım 1990 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından Antakya Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. İlk kez kamera karşısına Küçük Sırlar adlı yapımla geçen Çağrı Çıtanak bugüne kadar daha çok yaz dizilerinde ve romantik dizilerde yer almıştır. Oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

·         Sen Çal Kapımı

·         Kocaman Ailem

·         Vatanım Sensin

·         Ateşböceği

·         Tatlı İntikam

·         Acil Aşk Aranıyor

·         Hayat Mucizelere Gebe

·         Şeref Meselesi

·         Benim İçin Üzülme

·         Küçük Sırlar

05-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar