Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti!

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti!
Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti! Sevda Erginci boyu. Sevda Erginci dizileri. Sevda Erginci kimdir?

Sevda Erginci'den boyunu eleştirenlere karşı yanıt geldi. Sevda Erginci isyan etti. Sevda Erginci'in boyu. Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti! Sevda Erginci'in kilosu. Sevda Erginci rol aldığı diziler. Sevda Erginci kimdir? Sevda Erginci ile ilgili merak edilen tüm detaylar.

Sevda Erginci boyunu eleştiren takipçilerine isyan etti!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları arasında yer alan Sevda Erginci, Elele için kamera karşısında geçti. Verdiği röportajda boyu ile ilgili maruz kaldığı olumsuz eleştiriler için isyan eden Sevda Erginci, adeta ateş püskürdü. Daha çok sosyal medya hesabında yapılan yorumlardan rahatsız olduğunu dile getiren Sevda Erginci, 'Aslında çok sıkıldım bunu konuşmaktan ve artık umursamak istemiyorum. Çünkü yıllardır bana en çok sorulan ve söylenen şey bu. Hiç tanımadığım, hayatımda yeri olmayan insanlar bunu sorun haline getirmeden önce, farkında da değildim açıkçası. Veya esprisi yapılırsa çok güldüğüm bir konuydu. Samimi bir şekilde yapıldığında hala öyle... ' dedi. Hayranları ve takipçileri tarafından maruz kaldığı kötü eleştirilere karşılık olarak mağduriyetini açıklayan Sevda Erginci, Trt1 kanalında yer alan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile ilgili yorumlarda bulundu. İşte Sevda Erginci'nin açıklaması.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Turna karakterine hayat veren Sevda Erginci, geçtiğimiz hafta Belgrat ormanında yürüyüş yaparken görüntülenmişti. Dizi ile ilgili açıklamalarda bulunan Sevda Erginci,' Çok iyi gidiyor, reytingleri de çok iyi. Keyfimiz çok yerinde. Arada böyle koronadan dolayı sıkıntılar yaşıyoruz ama ekip önlemlerini çok iyi alıyor. Yapım şirketi de bu konuda çok tedbirli, o yüzden böyle yayılmadan ve kimseye zarar gelmeden çözüyoruz her şeyi'  dedi.

Sevda Erginci kimdir?
3 Ekim 1993 yılında dünyaya gelen Sevda Erginci, İstanbul doğumludur. İlk olarak 2012 yılında Kıyu Kırmızı dizisinde Ayşe karakterine hayat vererek ekranlara gelen Sevda Erginci, Ver Elini Aşk ve Yasak Elma gibi oldukça başarılı dizilerde başrol oyuncu olarak yer almış ve ün kazanmıştır. Günümüzde ise Trt 1 kanalında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Turna karakterine hayat vermektedir.

05-05-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı ve beş yılını bilişim sektörüne .. devamı.. mail
Yorumlar