Aziz 10. Bölüm İzle

Aziz 10. Bölüm İzle
Aziz 10. Bölüm İzle; 21 Ocak Cuma akşamı 10. Yeni bölümüyle ekrana gelen Aziz’in yayınlanan 10. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aziz 10. Bölüm İzle; Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu ve Füsun Demir’in rol aldığı Aziz bu akşam 10. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Bu sezonun başarılı yapımlarından olan ve Cuma akşamlarının en çok seyredilen yapımları arasında yer alan Aziz bir dönem dizisi ve dram ve aşk türünde ele alınıyor. Aziz’in hikayesi 1939’lu yılların Antakya’sında geçiyor. Antakya’nın en zengin ve tanınmış ailelerinden birinin oğlu olan Aziz bir yanlışlık sonucu bir Fransız askerini öldürür ve ardından uzun bir süre evinden ve sevdiklerinden uzak kalır. Geri döndüğünde ise her şey değişmiş ve her şeyini kaybetmiştir. Bunun üzerine hayata yeniden başlamak için adımlar atar. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Birçok kişi Aziz’e karşıdır ve onun başarısız olması için çalışmaktadır. Ancak Aziz kolay vazgeçecek biri değildir ve her şeyi yeniden yoluna sokmak için çalışmaya başlar. Aziz yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’da seyirciyle buluşuyor.

Aziz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Show Tv ekranlarının bu sezon başlayan ve seyircinin ilgisi ve beğenisini kazanan Aziz her hafta yayınlanan yeni bölümüyle seyirciye dramatik ve aşk dolu anlar yaşatıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Aziz etrafında toplanan Türkler değerlerini muhafaza etmek adına sokağa çıkıp haklarını savunurlar. Bu durum karşısında Fransızlar çaresiz kalırken Aziz ve Efnan bu durum karşısında el ele verecekler ve hem kendilerine inanları yalnız bırakmayacaklar hem de aşklarını yaşayacaktır. Öbür taraftan Aziz babasından kalanları yeniden elde etmek için büyük bir mücadeleye daha girecektir.

Aziz 10. Bölümde Neler Yaşanacak?

Aziz dizisi bu akşam ekrana gelecek 10. Yeni bölümüyle seyirciye yine doyumsuz anlar yaşatacak. Dizinin bu akşam yayınlanacak 1o. Bölümünde Türklerin azimli direnişi karşısında Fransızlar baskılarını artırırken Aziz Türk milletini arkasına alarak pes etmeyeceklerini gösterir. Türklerin bu kararlı ve cesur duruşu üzerine Pierre bütün gücünü kullanacaktır. Bu arada Aziz sadece Efnan’ın sevgisi ve aşkıyla ayakta kalmakta ve nefes almaktadır. Ancak bu durumu kabullenemeyen Dilruba, Efnan’ı Aziz ile olan geçmişiyle yaralamak ister. Aziz ise çetin bir mücadelenin içindedir ve Efnan’a olan aşkıyla bir kez daha sınanmaktadır. Aziz bu akşam ekrana gelecek 10. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

21-01-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Benzer Haberler
Yorumlar