Baba Dizisinde 3 Önemli İsme Veda! Baba Dizisi 2. Sezonda Kimler Yok?

Baba Dizisinde 3 Önemli İsme Veda! Baba Dizisi 2. Sezonda Kimler Yok?
Usta oyuncu Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığ Show TV ekranlarının sevilen yapımı Baba dizisi ilk sezonu tamamlarken diziye önemli isimler veda ediyor.

Show TV için Ay Yapım’ın çektiği Baba dizisi Haluk Bilginer’li kadrosu, senaryosu ve başarılı rejisiyle bu sezonun en çarpıcı işlerinin başında geliyor. İlk bölümü 15 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kaleme aldığı dram ve aile türündeki Baba dizisinin başrollerini Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Hakan Kurtaş ile Özge Yağız paylaşıyor. Dizinin anlatıcılığını Serkan Keskin’in, yapımcılığını Kerem Çatay’ın üstlendiği Baba dizisi ilk sezonu ile beklenilen ilgiyi göremese de, reytingleri fena olmayan dizinin ilk sezonu biterken diziye önemli isimler veda ediyor. 2.sezonu ile önümüzdeki dönem yeniden izleyicisi ile buluşacak dizide 2. Sezon hangi oyuncular rol almayacak? Hangi isimler diziden ayrılıyor? 2. Sezonda kimler yok? Merak edilen soruların cevapları haberimizde…

 
Baba Dizisinden Kimler Ayrılıyor? Baba Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Baba dizisi başladığı günden bu yana istenilen reytinglere ulaşamasa da başarılı dizi konusuyla ve oyuncu kadrosuyla ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Her hafta Salı saat 20.00 de Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Baba dizisi 31 Mayıs Salı günü sezon finali yapacak. Sezon arası vermeye hazırlanan dizi 15. bölümde sezon finali yapacak ve önümüzdeki sezon da seyirciyle buluşacak.

 

1. Sezon finalinde Baba dizisinden önemli 3 isim Zeynep Tuğçe Bayat, Oktay Çubuk ve Özge Özacar ayrılıyor. Dizinin 2. Sezonunda yer almayacak isimler ise şöyle…

Baba Dizisinin 2. Sezonunda Kimler Yok?

Zeynep Tuğçe Bayat (Şahika Saruhanlı)

Baba dizisinin önemli karakterlerinden Emin’in ortanca oğlu Servet Saruhanlı’nın 2. Eşi Şahika’ya hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat diziye veda edecek.

Son olarak 14. Bölümde sevgilisi olan Kürşat ile köşkün paralarını da çalıp giden Şahika Baba dizisi 2. Sezonda rol almayacak.

 

Tolga Sala (Kürşat Doğan)

Baba dizisinde Şahika’nın abim diyerek tanıttığı aslında Şahika ile sevgili olup Servet ve ailesinin mal varlığından faydalanmak isteyen para düşkünü biri. Zenginlik uğruna aralarına sızan, Şahika ile uzak kaldıkları zamanda Servet’in kendisinden hoşlanan kızı Kübra’ya sarkan çapkın Kürşat’ı Şahika ile birlikte kaçarak diziden ayrılmış oldu.  

 

Oktay Çubuk (Kadircan Saruhanlı)

Baba dizisinde Kadircan karakterine hayat veren Oktay Çubuk’un ayrılık haberi önce gelmişti. Baba dizisinde Emin’in büyük torunu Kadircan’ı diziye sezon finali ile veda edecek. Genç ve yakışıklı oyuncu ‘Ah Nerede’ adlı dizide başrolü üstlenmek için Baba dizisinden ayrılıyor.

 

Özge Özacar (Cansu)

Diziden ayrıca başarılı ve güzel oyuncu Özge Özacar da ayrılıyor. Baba dizisinde Cansu karakterine hayat veren Özge Özacar’da Ata Demirer’in Disney Plus için çektiği ‘Bursa Bülbülü’ filmiyle anlaştı.

 

Beril Bozam (Sevil Öztürk)

Kadir’in sevdiği kadın olan Sevil Öztürk’ü canlandıran Beril Bozam, Kadir ile üniversitede tanışır ve Anaokulu öğretmenidir. Sevil, Aradığı huzuru, güveni Kadir’de bulur ancak planladıkları gibi bir gelecek kuramazlar. Sevil başkasıyla evlenir, kızı Üzüm dünyaya geldikten sonra eşinden boşanır ve kendini Üzüm’e adar.

Beril Bozam ‘Ah Belinda’ adlı eski Yeşilçam filminin yeni çekilecek dizi versiyonun da rol alacak.

 

Macit Koper (Ferit Karaçam)

Oğlu İlhan’ın Büşra ile evlendikleri gün havuz başında tekerlekli sandalyesi ile duran Ferit Çam bilinmeyen biri tarafından havuza ittirilerek ölür ve diziye veda eder.

Macit Koper diziden ayrılmasının ardından Atv ekranlarında yayınlanan Hakim adlı dizide kendine rol buldu.

29-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar