Babil 15. Bölüm izle!

Babil 15. Bölüm izle!
Yeni sezonda da adından sıkça söz ettiren Babil dizisi bu akşam 15. Bölümüyle ekrana geliyor. Kaza sahnesiyle seyirciyi ekrana bağlayacak Babil 15. Bölüm izle!

Halit Ergenç, Birce Akalay, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak, Mesut Akusta gibi bir birinden başarılı oyuncuları kadrosunda toplayan Babil dizisi yeni sezonda da başarısını sürdürüyor. Babil 15. Bölümde yaşanacak gelişmeler ise seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatacak. Büyük gelişmelerin yaşanacağı Babil 15. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Babil 15. Bölüm canlı izle!

Babil 15. Bölüm canlı izle!

Ay Yapım tarafından projelendirilen Babil, iki sezondur başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Babil bu akşam saat 20:00'da Star Tv ekranından seyirciyle buluşacak. Eda'nın İrfan'a çocuğu ile ilgili gerçeği anlattığı Babil yeni bölümde İrfan 8 yıllık bir ihanetle yüzleşecek. Çocuğundan vazgeçmeyeceğini söyleyen İrfan nasıl bir yol izleyecek? Babil 15. Bölüm canlı full HD izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Babil yeni ölüm izle!

Babil 15. Bölümde yürekleri ağza getiren kaza sahnesi!

Babil 15. Bölümde İrfan'ın yaşayacağı şok oğlu Deniz'le ilgili öğrendiği gerçekle kalmıyor. Seyircinin yüreğini ağza getirecek kaza sahnesi Babil'in en dikkat çeken sahnesi olacak. Kaza sahnesinde usta oyuncu Halit Ergenç'in dublör kullanmadığı ve sahne için trafiğe kapalı alanda 3 ayrı araç kullanıldığı ve araçların sahne çekilirken hurdaya dönüştüğü öğrenildi. Yürekleri ağza getiren olay nasıl gelişiyor? İrfan kaza mı, suikast mi belli olmayan bir olay yaşıyor. İrfan'ı ölümün eşiğinden ise Ayşe kurtarıyor. Nefes nefese izlenecek bir sahne olan kazanın asıl sebebi ne? Ayşe İrfan'ın hayatını kurtarıyor, peki bundan sonra İrfan nasıl bir yol izleyecek?

Babil 15. Bölüm canlı izle! İlay ve Süleyman'ın düğününde beklenmeyen sürpriz!

Sürprizlerle dolu Babil 15. Bölümde diğer yandan İlay ve Süleyman'ın düğünü var. Birce Akalay ve Mesut Akusta'nın muhteşem oyunculuğu Babil dizisinde de devam ederken, canlandırdıkları İlay ve Süleyman karakterleri de izleyici tarafından çok beğenildi. İrfan İlay aşkı dizide farklı bir boyuta geçerken, İlay ve Süleyman'ın düğün töreninde onları Kudret'in yapacağı bir sürpriz bekliyor. Babil 15. Bölüm heyecan ve aksiyon dolu sahnelerler geliyor.

Yukarıdaki canlitv.com bağlantısını kullanarak Babil 15. Bölüm izle!

09-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar