Babil 13. Bölüm izle

Babil 13. Bölüm izle
Yeni sezona başlayan Babil dizisi yeni bölümüyle ekranda olacak. Onur Saylak ve Halit Ergenç'in başrolleri paylaştığı Babil 13. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ekranların ses getiren yapımlarından biri olan Babil dizisi geçen sezon başlamış ve dikkat çekmişti. Başarılı bir senaryoyla seyircinin ilgisini çeken Babil de koronavirüs sebebiyle ara verdiği çekimlerine başladı ve yeni sezona başarılı bir giriş yaptı. Senaryosu ile dikkat çeken Babil dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile de yoğun bir ilgi görüyor. Babil 13. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Babil son bölümde yine heyecan dorukta olacak.

Babil son bölüm heyecan dolu

Babil dizisi Ay Yapım tarafından projelendirlen başarılı yapımlardan biri. Star Tv'de yayınlanan Babil, ilk bölümü ile gündem oluşturmuş ve dikkatleri üzerine çekmişti. Babil geçen sezonun en çok dizilerinden biri olurken, yeni sezona da başarılı bir giriş yaptı. Babil 13. Bölüm ise bugün saat 20:00'da Star Tv ekranlarında olacak. Ozan Güven'in yerine başarılı oyuncu Onur Saylak'ın dahil olduğu Babil son bölümüyle de yine çok heyecanlı sahnelerle seyirciyle buluşuyor. Babil 13. Bölüm izle!

Babil son bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın

Star Tv'nin başarılı yapımlarından Babil'in oyuncu kadrosunda usta oyuncular yer alıyor. Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta gibi başarılı ve sevilen oyuncuları bir araya getiren Babil, yönetmen Uluç Bayraktar tarafından çekiliyor. Babil dizisinde Deniz karakteriyle rol alan Beren Kasımoğlulları başarılı çocuk oyuncular arasında. Yeni sezonda da aşk, ihtiras, ihanet ve çaresizliğin bir arada yaşandığı Babil dizisi yine çok izlenen dizilerden biri olmayı başardı. Babil son bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Babil 13. Bölümde neler olacak?

Babil 13. Bölümde Egemen kendi oğlu olduğu öğrendiği Deniz için sürprizler hazırlıyor ve Deniz'e yakınlaşmaya çalışıyor. Egemen baba olmanın psikolojik ikilemi ile de bir taraftan mücadele ediyor. Eda ise Egemen'den sırrını saklamasını istiyor ve bunun karşılığında her şeyi yapabileceğini söylüyor. İrfan ise hastane penceresinden oğlu ve Egmeni izlerken görütülenirken, İlay ve Eda arasında geçen sert tartışmaya da şahit oluyor. Heyecan dolu Babil 13. Bölüm bu akşam Star tv'de. Babil 13. Bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

25-09-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar