Babil 16. bölüm izle

Babil 16. bölüm izle
Babil 16. bölüm izle; Star TV'den ekrana gelen Babil dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Babil 16. bölüm izle; Star TV'den ekrana gelen ilgi çekici dizi Babil, 16 Eylül Cuma akşamı saat 20:00'da 16. bölüm ile ekrana geliyor. Babil dizisinin sevenleri yeni bölümün başlayacağı anı heyecan içerisinde bekliyor. Milyonlarca izleyici dizinin bölümlerini internet üzerinden takip edecek. Dolayısıyla yeni bölümü tek parça ve full HD olarak izleyebilecekleri bir internet adresi arıyorlar. Bu sayfa üzerinden yeni bölümün yer aldığı adrese gidebilirsiniz. Babil 16. bölüm izlemek için hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklamanız yeterli. 

Babil 16. bölüm izle

İrfan ve Ayşe arasındaki beklenmedik aşk alevlenmeye çok yakındır. Egemen, İrfan'ı Eda'nın hayatından çıkarmaya çalışmaktadır. Bunun için Eda'yı ikna etmeye çalışır. Bu yapmaya çalıştığı şey yüzünden İrfan ile kanlı bıçaklı düşman olurlar. İlay ise İrfan'ın hapisten çıkmasının ardından onunla yaşayacağı yüzleşme nedeniyle endişelidir. Eda yapacağı şok hamle ile İrfan'ı beklemediği anda avlayacaktır. Oğlunu her şeyden daha çok seven İrfan, kendisini ondan uzaklaştırmaya çalışan herkese düşman olur. Bu yüzden Süleyman ve Egemen ile mücadele etmek zorundadır.

Herkesin büyük bir ilgi ile takip ettiği Babil dizisinin yeni bölümünü siz de izlemek istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Dizinin yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.

Babil dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

İrfan'ın en büyük amacı adaletin sağlanmasıdır ve bunun için daha farklı bir yol izlemeye karar verir. Eda ise Deniz'in geleceği için Egemen ile birlikte bir hayata başlamayı düşünmeye başlar. Süleyman ve İlay'ın düğünü sırasında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkaran Kudret, herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratır. Tüm bunlar yaşanırken Ayşe ve İrfan arasındaki çekin giderek derinleşmeye devam eder.

Babil dizisi oyuncu kadrosu

Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Onur Saylak gibi isimlerin başrolde yer aldığı Ay Yapım imzası taşıyan Babil dizisi, her Cuma akşamı Star TV'den ekrana geliyor. Babil dizisinin senaryosu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleminden çıkıyor. Uluç Bayraktar ise dizinin yönetmen koltuğunda oturuyor.

16-10-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler