Başarılı Dizi Final Yaptı

Başarılı Dizi Final Yaptı
İnternet yayın platformu Gain’de yayınlanan ve 3 sezondur devam eden başarılı komedi dizisi Ayak İşleri 30. Bölümle birlikte final yaptı.

Özellikle genç kitlenin severek izlediği ve internet yayın platformu Gain’de yayınlanan ve Caner Özyurtlu, Volkan Öge ve Deniz Alnıtemiz’in senaryosunu kaleme aldığı sevilen komedi dizisi Ayak İşleri final yaparak seyircisine veda etti. Yönetmen koltuğunda aynı zamanda dizinin senaryosunu da kaleme alan Caner Özyurtlu’nun oturduğu dizi AC Yapım tarafından hazırlanıyordu. Toplam 30 bölüm ve 3 sezon olarak hazırlanan komedi türündeki dizinin ilk yayını Gain’de 12 Mayıs 2021 yılında yayınlanmış ve seyirci yapımı oldukça beğenmişti. Daha sonra peş peşe iki sezon daha seyirciyle buluşan Ayak İşleri 30. Bölümle final yapma kararı aldı ve seyircisiyle son kez buluşarak yayın hayatını sonlandırdı.

Ayak İşleri Final Yaptı

İlk yayınını 12 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştiren ve internet yayın platformu Gain’de seyirciyle buluşan başarılı komedi dizisi Ayak İşleri seyirciyle vedalaşarak 30. Bölümde yayınını tamamladı. AC Medya tarafından hazırlanan komedi dizisi 25 dakika olarak hazırlanıyordu. İlk sezon büyük bir başarı elde eden ve seyircinin çok sevdiği dizi Gain tarafından ikinci sezon onayını da almayı başarmıştı. Daha sonra 3. Sezon onayını da alan yapım toplamda 30 bölüm olarak hazırlandı ve 3. Sezon sonunda hikayesini tamamlayarak seyirciye veda etti. Dizinin senaryosunu da kaleme alan ve yönetmen koltuğunda da oturan Caner Özyurtlu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak dizinin final yaptığını duyurdu. Özyurtlu paylaşımında “final yayında. Çalışan, yardım eden, izleyen, seven sevmeyen herkese teşekkürler. Fazla özel yolculuktu benim için” ifadelerini kullandı.

Ayak İşleri Oyuncu Kadrosu ve Konusu

AC Medya tarafından hazırlanan ve 25’er dakikadan oluşan bölümlerle seyirci karşısına çıkan komedi türündeki dizi Ayak İşleri 30. Bölümle birlikte yayınına son noktayı koydu ve final yaptı. Oyuncu kadrosunda

-          Çağlar Çorumlu (Vedat)

-          Güven Murat Akpınar (Evren) ve konuk oyuncu olarak da

-          Sarp Akkaya

-          Esra Ruşan

-          Sarp Apak

-          Caner Özyurtlu

-          Şebnem Sönmez

-          Çağla Irmak

-          İsmail Düvenci

-          Uraz Kaygılaroğlu

-          Nur Fettahoğlu gibi oyuncuların yer aldığı dizide Vedat ve Evren adlı karakterlerin çalıştıkları patron tarafından her bölüm kendilerine verilen görevleri gerçekleştirmeleri anlatılmaktadır.

06-03-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar