Benim Tatlı Yalanım Saniye (Aslı İnandık) kimdir?

Benim Tatlı Yalanım Saniye (Aslı İnandık) kimdir?
Tarih: 2019-07-02
Yaz sezonunun en yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım dizisinde Saniye karakterini canlandıran Aslı İnandık kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Star Tv'nin yaz sezonu için binbir emekle hazırladığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin sevilen karakterlerinden Saniye kimdir? Saniye karakterini canlandıran Aslı İnandık kimdir? Aslı İnandık kaç yaşında? Daha önce hangi dizi veya yapımlarda rol aldı? İşte güzel oyuncu Aslı İnandık hakkında tüm bilgiler..

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte televizyon dünyası adeta renklendi. Yeni yaz dizilerinin rövaşta olduğu bu sezon en çok izlenen yaz dizisi hangisi oldu? Star Tv ekranlarında 13 Haziran Perşembe günü ilk bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Daha ilk bölümünden oldukça sevilen dizi reytinglerde beklenmedik büyük bir başarı elde etti. Benim Tatlı Yalanım dizisinin tutulması Star TV'yi memnun etti. Başrollerinde  Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ülüer, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Konusu ile gönüllerde taht kuran Benim Tatlı Yalanım ilk bölümünde 'Reyting: 3.74 - SHR: 11.35 - Sıralama: 5' ortalaması alırken 2. bölümünde de 'Reyting: 5.90  - SHR: 17.46 - Sıralama: 2' oranlarına sahip oldu. Dizi bu derece tutulmuşken haliyle oyuncuları da merak edilmeye başlandı. Bu oyuncular arasında dizinin başrol oyuncusu Suna'nın ablası rolünü canlandıran Saniye oldu? Peki Benim Tatlı Yalanım Saniye kimdir? Gerçek adı nedir? Aslı İnandık kimdir? Daha önce hangi dizi veya yapımlarda rol aldı? İşte Benim Tatlı Yalanım'ın Saniye'si Aslı İnandık hakkındaki detaylar..

Benim Tatlı Yalanım Saniye (Aslı İnandık) kimdir? 

Star TV'nin yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım Saniye kimdir, hangi dizide rol aldı? Her hafta Perşembe Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinin Saniye'sinin gerçek adı Aslı İnandık'tır. Güzel oyuncu Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü'nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü'nü bitirmiştir. Eğitim hayatını tamamlamasının ardından hayatını Ahad Kazmaz ile birleştirdi. Aslı İnandık ilk olarak başarılı yazar Gürse Birsel'in dikkatini çekti. Gürse Birsel bu yetenek karşısında tepkisiz kalmadı ve 2014 yılında ekranlara gelen Yalan Dünya dizisinde rol verdi. Yalan Dünya dizisinde de Feraye karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise Benim Tatlı Yalanım dizisinde Saniye karakterine hayat vermektedir.

TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Yorumlar