Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ihanet yüzünden mi boşandı?

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ihanet yüzünden mi boşandı?
Oyuncu çift Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde boşanmış sevenlerini üzmüştü. Peki 3 yıllık evliliklerini ani bir şekilde sonlandıran ikiliyi ihanet mi ayırdı?

2014 yılında birlikte rol aldıkları Ulan İstanbul dizisinde tanışıp birlikte olmaya başlayan Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım çifti Mayıs 2016 tarihinde nikah masasına oturmuştu. 3 yıldır evli olan ve hayranlarının severek takip ettiği ikili geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde evliliklerine son verdi.  Peki anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım'ın boşanma nedeni ihanet olabilir mi?

AYRILIĞIN SEBEBİ İHANET Mİ?

Ünlü çift ani bir kararla boşanma davası açıp evliliklerini bitirmiş sevenlerini şaşırtmıştı. Şimdi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinin başrolü Kaan Yıldırım'ın dizide rol aldığı Hazal Subaşı ile yakınlaştığı öne sürüldü. Bu durumu doğum gününde öğrenen Ezgi Eyüboğlu'nun 15 Haziran'da boşanma kararı aldığı iddia edildi. İddiaların doğruluğunun kesin olmamasıyla beraber Ezgi Eyüboğlu'nun boşandığı eşi Kaan Yıldırım için ''Güvenim sarsıldı. Kaan'a olan güvenimi kaybettim'' dediği konuşuluyor.

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

Ezgi Eyüboğlu, 15 haziran 1988'de İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nü bitirip Bahçeşehir Üniversitesi'nde oyunculuk masterı yapmıştır. Bu sırada bir ajansa kayıt yaptıran Eyüboğlu 2007 yılında modellik yapmaya başlamıştır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun rolünü üstlenerek tanınan bir sima haline gelmiştir. Daha sonra çeşitli dizi ve filmlerde rol alan güzel 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile evlenmiştir. 

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Adı Mutluluk Adı Mutluluk (Kumsal) (TV Dizisi)
2014 - Ulan İstanbul (Ada) (TV Dizisi)
2014 - Yasak (TV Dizisi )
2013-2014 - İntikam (TV Dizisi )
2012 - Yalan Dünya - 27. bölüm (TV Dizisi )
2012 - Sudan Bıkmış Balıklar (TV Dizisi )
2011 - Muhteşem Yüzyıl (TV Dizisi )
2011 - Kutsal Damacana: Dracoola
2011 - Kalbim Seni Seçti (TV Dizisi )
2010 - Ateşe Yürümek
2008 - Arka Sokaklar (TV Dizisi )
2007 - Senin Uğruna (TV Dizisi )

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İngiltere'de bulunan Brunel Üniversitesi'nin Pazarlama bölümünden mezun olmuştur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ilk televizyon deneyimini Kayıp dizisinde yaşamıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde yer alan Yıldırım tanınırlığını burada sağlamıştır. 2015 yılında Adı Mutluluk isimli yaz dizisinde Ezgi Eyüboğlu ile başrolü paylaşmıştır. Bu dizinin ardından 14 Mayıs 2016 tarihinde rol arkadaşı ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ile nikah masasına oturmuştur. Daha sonra Kalbim Yangın Yeri, Klavye Delikanlıları ve İnsanlık Suçu gibi projelerde yer alan oyuncu hali hazırda Halka dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal, Serkan Çayoğlu ve Hande Erçel gibi oyuncularla başrolü paylaşmaktadır. 

01-07-2019
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar