Beren Saat’ten İngilizce Albüm Sürprizi

Beren Saat’ten İngilizce Albüm Sürprizi
Ünlü oyuncu Beren Saat’ten hayranlarını şaşırtan ama bir o kadar da sevindiren bir sürpriz geldi. Ünlü oyuncunun İngilizce albüm çıkaracağı öğrenildi!

Beren Saat son zamanların en ünlü ve başarılı oyuncularından biri olarak dikkat çekiyor. Son olarak Netflix’te yayınlanan Atiye adlı dizide rol alan ünlü oyuncu bu dizide de oldukça başarılı bir performans ortaya koyuyor. Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile evli olan ünlü oyuncu Beren Saat’in son zamanlarda özellikle istediği bir albüm konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Zaman zaman eşi Kenan doğulu ile ayrıldı ayrılacak iddialarıyla gündeme gelen ve ancak her seferinde ilişkilerine ve evliliklerine devam eden Beren Saat ve Kenan Doğulu şimdilerde yep yeni bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır bir albüm istediği bilinen ve zaman zaman değişik yerlerde söylediği şarkılarla bu konuda oldukça başarılı olduğunu gösteren Beren Saat için bir albüm hazırlığı başladığı öğrenildi. İngilizce olacak albüm için çiftin her konuda hemfikir oldukları da öğrenildi.

Beren’den İngilizce Albüm!

Ünlü oyuncu Beren Saat İngilizce şarkılardan oluşacak bir albüm için son hazırlıkları yapıyor. Ünlü oyuncu Beren Saat eşi Kenan Doğulu’nun yapımcılığında hazırlayacağı albümde okuyacağı şarkıları da belirlemiş durumda. Ünlü oyuncu sevenleriyle ve pek çok başka ülkeden oluşan hayranlarıyla ortak bir dilde buluşmak için İngilizce olacak albümünde dans şarkılarına ağırlık verecek. Ünlü oyuncunun bir albüm istediği biliniyordu ve oyuncu daha önce verdiği bir röportajda karantina günlerinde evde eşiyle birlikte bu konuda uzun uzun çalıştıklarını ifade etmişti. Stüdyoda bolca zaman geçirdiklerini ifade eden Beren Saat elektronik müzik türünü çok sevdiğini de belirtmişti. Albüm için hazırlıklara başladıkları öğrenilen çiftin albümü ne zaman çıkaracakları hakkında tam bir bilgi bulunmuyor. Ancak kısa sürede hazırlıkların bitirilerek kayda girilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Videolar Hayal Ediyorum!

Ünlü oyuncu Beren Saat hazırlık aşamasında olduğu İngilizce albüm için yaptı bir açıklamada “Kenan’ın bolca boş zamanı olduğu için şarkıların üzerinde çalıştık. Stüdyoda bolca zaman geçirdik. Elektronik müzik türünü çok seviyorum. Şarkılarımı da videolarıyla birlikte yayınlamak istiyorum. O yüzden tam bir takvim belirlemek mümkün olamıyor. Bazı anılarımın absrakt kısa filmleri gibi videolar hayal ediyorum” ifadelerini kullandı. Eşiyle birlikte çalıştıklarını belirten ünlü oyuncu aynı zamanda şarkı sözü yazmaya başladığını da ifade etti.

06-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar