Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Nişanlandı

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Nişanlandı
Uzun süredir birlikte olan ve mutlu bir birliktelik yaşayan Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay aile arasında sade bir törenle nişanlandı.

Magazin basınının ve internet haber siteleri ile sosyal medyanın en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden beklenen hamle sonunda geldi. Uzun süredir birlikte olan ve yaşadıkları ilişki ile gündemden düşmeyen ve oldukça da mutlu oldukları gözlenen ünlü çift sonun da beklenen adımı attı ve evliliğe giden yolun kapılarını açtı. Şu soralar Yasak Elma’da Çağatay karakterini canlandıran Berk Oktay ile sevgilisi Kuruluş Osman Dizisinde Malhun Hatun karakterini canlandıran Yıldız çağrı Atiksoy geçtiğimiz gün aile içinde gerçekleştirilen sade bir törenle nişanlandı ve evlilik için ilk adımı attı. Oyuncu Berk Oktay, ailesinden Yıldız Çağrı Atiksoy’u istedi ve sonunda da nişan takıldı.

Kız İstendi ve Nişan Yapıldı

Uzun zamandır birlikte olan iki oyuncu Yıldız Çağrı atiksoy ve Berk Oktay çiftinden beklenen hamle sonunda geldi. Uzun zamandır evlenecekleri yönünde konuşmalar yapılan çift sonunda bu konuşmaları doğruladı ve ilk adım atıldı. Geçtiğimiz gün Oyuncu Berk Oktay, sevgilisi Yıldız çağrı Atiksoy’u ailesinden istedi. İsteme töreni aile içinde sade bir törenle gerçekleşti. Kahveler içildi sözler söylendi ve çiftin evlilikleri için ilk adım atıldı. Çift aile içinde gerçekleştirilen sade bir törenle nişanlandı. Bu anın fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan çifte sevenleri, takipçileri ve pek çok ünlü isimden tebrik mesajları yağdı. Evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ve Yıldız çağrı Atiksoy çiftinin düğün için dizilerin ara vereceği sezon sonunu beklemeye karar verdikleri öğrenildi.

Gel de Evet Deme

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinin uzun süren birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak için adım attıkları ve nişanlandıkları gece oldukça sade ancak güzel geçerken ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy’un bundan yaklaşık bir yıl önce evlilik teklifi aldığı gecede sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım hatırlandı. Bir yıl önce Berk Oktay’ın evlilik teklifi yaptığı ve “beraber yaşlanalım mı dedim, evet dedi” ifadelerine Yıldız Çağrı Atiksoy “gel de evet deme… Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim” sözleriyle evet dediği hatırlandı. Çiftin takipçileri bu mutlu anın ardından pek çok beğeni ve yorumda bulundu.

03-02-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar