Berk Oktay’ın Oynayacağı Dizi Belli Oldu!

Berk Oktay’ın Oynayacağı Dizi Belli Oldu!
Savaşçı Dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok karakterini canlandıran başarılı oyuncu Berk Oktay Savaşçı’yla yollarını ayırdı. Başarılı oyuncu Yasak Elma’nın kadrosuna dahil oldu!

Uzun süredir hangi dizide rol alacağı tartışma konusu olan ve adı son zamanlarda Yasak Elma dizisiyle anılmaya başlayan başarılı oyuncu Berk Oktay’ın dizisi sonunda netleşti. Halen Savaşçı dizisinde rol alan ve dizinin yeni bölüm çekimleriyle ilgili çekim planlamasının tam anlamıyla netleşmemesi üzerine başarılı oyuncu yasak Elma ile anlaşmaya vardı. Son bölümlerde peş peşe birçok oyuncusuyla yollarını ayıran Yasak Elma böylece yeni bir oyuncu ve yeni bir hikayeyle seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi son zamanlarda belirgin bir reyting kaybı yaşamış ve bu durum yapımcı firmayı bazı tedbirler almaya itmişti. Öncelikle maliyeti yüksek oyuncularla yollarını ayıran yasak Elma şimdide diziye yeni bir hikaye ile girecek olan Berk Oktay’la yeniden toparlanmaya çalışacak. Berk Oktay’ın dizide Çağatay karakterine hayat vereceği öğrenildi. İşte detaylar!

Berk Oktay Çağatay Karakteriyle Yasak Elma’da!

Ünlü ve başarılı oyuncu Berk Oktay’ın Savaşçı macerası bitti. Limon Film tarafından Fox Tv için hazırlanan ve Pazar akşamları ekrana gelen savaşçı Dizisi dört sezondur başarılı bir grafik yakalamış ve seyirci tarafından heyecanla takip edilmişti. Dizide Yüzbaşı Kağan Bozok karakteriyle seyirci tarafından sevilen ve dört sezondur ekranlarda olan Berk Oktay özellikle bu sezon savaşçı Dizisiyle ilgili yaşananlardan sonra yol ayrımına gelmişti. Dizinin yeni sezonda daha önce çekilen stok bölümlerinin yayınlanmasından sonra dizi tekrar ara vermiş ve yeni bölümlerin ne zaman çekileceği konusunda net bir tarih belirlenememişti. Bunun üzerine başarılı oyuncu Berk Oktay yine Fox Tv’de ekrana gelen Yasak Elma’yla görüşmelere başlamıştı. Sonunda durum netleşti ve başarılı oyuncu Savaşçı’dan ayrılarak yasak Elma’nın kadrosuna dahil oldu.

Yasak Elma’ya Taze Kan!

Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma tam dört sezondur ekranlara geliyor. Pazartesi akşamlarının başarılı dizisi son bölümlerde belirgin bir reyting kaybına uğramıştı. Dizide rol alan bazı oyuncular maliyeti düşürmek için dizinin hikayesinden çıkarılmıştı. Bu oyunculardan Talat Bulut dizinin ilk bölümünden itibaren dizide rol almıştı. Dizinin bu oyuncuların yokluğunun ardından nasıl ilerleyeceği merak konusu olurken Berk Oktay’ın diziye dahil olması yeni bir hikaye başlıyor iddialarını gündeme taşıdı. Dizinin seyircileri de bu gelişmeyle birlikte yenden heyecanlandı.

05-11-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar