Bir Fox dizisi daha final yapıyor

Bir Fox dizisi daha final yapıyor
Fox Tv bir dizi için daha erken final kararı aldı. Hiçbir dizisinde 20 bölümü göremeyen Fox Tv, Türk halkına hitap etmeyen uyarlama dizileriyle süreklilik sorunu yaşıyor.

Yasak Elma dışında 20 bölümü göremeyen dizileriyle tanınan ve adı dizi çöplüğüne dönen Fox Tv’nin bir dizisi daha final kararı aldı. Fox Tv, izleyici çekmekte zorlanan bir dizisinin daha fişini erken çekti. İzleyici merak ediyor, Fox Tv dizileri neden tutmuyor? Kanal yönetimi hangi yapımın fişini çekti? Şimdi detaylar

Bir Fox dizisi daha final yapıyor

6 sezondur yayınlanan ve sezon sonunda final yapacak olan Yasak Elma dışında hiçbir yapımı uzun ömürlü olamayan Fox Tv bir dizi için daha erken final kararı aldı. Hiçbir dizisinde 20 bölümü göremeyen Fox Tv, Türk halkına hitap etmeyen uyarlama dizileriyle süreklilik sorunu yaşıyor.

EGO da final yapıyor

İddialı dizilerin yayınlandığı pazar günleri Fox Tv’de yayınlanan EGO dizisi de final kararı aldı. Yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez'in oturduğu; Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut'un başrolünü paylaştığı dram ve entrika dizisi EGO 13. bölümüyle tarihteki yerini aldı.

Hiç bitmeyen tartışmalarıyla gündem olmuştu

Daha önce Çarpışma adlı dizisinde partner olan Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’u bir kez daha aynı projede daha buluşturan EGO dizisi sezona çok iddialı başlamıştı. Özellikle iki başrol oyuncusu Alperen Duymaz ve Melis Aslı Pamuk’un sette sürekli kriz çıkardığı, kaprisleriyle ekibi yıldırdığı iddiaları gündemden hiç düşmedi. Yer aldığı projelerde kaprisleriyle ve umursamaz tavırlarıyla adı anılan Melisa Aslı Pamuk’un tavırlarına fena halde bozulan Alperen Duymaz'ın partnerini sert bir dille uyardığı ve takipten çıkardığı daha önce sosyal medyaya yansıdı.

Sette tartışma ve gerilim hiç bitmedi

Çekimleri Antalya’da devam eden EGO dizisi daha ilk gün krizle başlamıştı. Aşk ve aldatma dizileriyle izleyici kitlesi oluşturmayan ancak bu tarzda ısrar eden Fox Tv’nin yüzü bir türlü gülmedi. Çarpışma adlı dizide beraber çalışan ve bu dizide de iyi bir ikili olacağı düşünülen oyuncu Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk daha ilk bölüm çekimlerinde birbirine girmiş ve yapımcının araya girmesiyle kriz ertelenmişti. İki oyuncu arasında yaşanan gerginlik hemen her bölümde devam etti ve ekibi de çileden çıkardı. Kanal yönetiminin yapımcı Efe İrvül’den yardım istemesi de çözüm olamadı ve oyuncular arasındaki tartışmalar devam etti. Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu, senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün kaleme aldığı EGO 13. Bölümüyle izleyiciye veda edecek.

30-04-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar