Biran Damla Yılmaz Bu Kez Entrikalar İle Ekranda Olacak

Biran Damla Yılmaz Bu Kez Entrikalar İle Ekranda Olacak
FOX TV’nin gözde dizi Yasak Elma 5. Sezonda yeni oyuncuları ile ekrana gelecek. Ekibe yeni katılan Biran Damla Yılmaz entrika dolu sahneler ile hayranlarının karşısında olacak.

Fox Tv ekranlarında Baraj isimli dizide Feyyaz Duman ile başroller oynayan Biran Damla Yılmaz, Baraj dizisinde Nehir karakterine hayat vermiştir. Baraj dizisindeki rolünden sonra Yasak Elma dizisinde bambaşka bir rol ile hayranlarının karşısına çıkacak. Genç oyuncu Biran Damla Yılmaz Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’nın yeni sezonunda yeni bölümleri ile birlikte ekranlara gelecek.

Biran Damla Yılmaz dizide Kumru karakterine hayat verecek. Yasak Elma dizisi için güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz imajını yeniledi. Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz Etiler’de muhabirlere yakalandı. Güzel oyuncunun saç rengi dikkatlerden kaçmadı. Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz Yasak Elma dizisinde canlandıracağı Kumru karakteriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Oyuncu Biran Damla Yılmaz; “Geçen sezon çok ağladım, bu sezon da entrikalarla güldüreceğim.” diyerek Kumru karakteri için ipucu verdi. Biran Damla Yılmaz kategori için ise ‘’Dram oynamanın yeri benim için başka ama entrikalı işleri de seviyorum.” diyerek duygularını ifade etti. Biran Damla Yılmaz yeni saç imajıyla ilgili olarak, “Yeni tarzım çok beğenildi. Çok olumlu yorumlar geliyor.” dedi. Hayranları tarafından beğenilen Biran Damla Yılmaz yeni sezonda Yasak Elma dizisinde boy gösterecek.

Bir Diğer yandan ise oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın bir süredir aşk yaşadığı Deniz Can Çelik ile çıkan ayrılık haberlerine açıklık getirmek istedi. Biran Damla Yılmaz, konuyla ilgili “Özel hayatım bende saklı kalsın. Çok mutluyum, tadında ilerliyor. Kameraların önünde iş yapıyorum, bazı şeyler de bana kalsın. Ben kendime özel tadını çıkarayım.” Şeklinde konuşarak çıkan ayrılık haberlerini yalanladı.

Geçtiğimiz yıllarda ismi İlker Kaleli ile anılan güzel oyuncudan bir açıklama gelmemişti. Konu ile ilgili İlker Kaleli arkadaş olduklarını açıklamıştı. Daha sonra hiçbir isimle anılmayan Biran Damla Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden sevgilisi olduğunu duyurmuştu. Biran Damla Yılmaz’ın aşk yaşadığı Deniz Can Çelik ile Bodrumda tatil yaparken ilk kez görüntülenen çiftin çok iyi anlaştıkları ve mutlu oldukları belli oluyordu. Biran Damla Yılmaz’ın aşk yaşadığı Deniz Can Çelik hayranları tarafından çok araştırılıyor Fakat Deniz Can Çelik için herhangi bir bilgi mevcut değil.  

15-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar