MasterChef Türkiye’den Elenen Yarışmacı Üç Kuruş Dizisi Kadrosunda

MasterChef Türkiye’den Elenen Yarışmacı Üç Kuruş Dizisi Kadrosunda
Ay yapım imzalı Üç Kuruş Dizisi yakında Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosuna MasterChef Türkiye’den Umutcan Çetinöz dahil oldu.

Televizyon kanallarında yayınlanmaya başlayacak yeni diziler tanıtımlarını seyircinin beğenisine sunmaya başladılar. Bu diziler beklenilen reytingi alabilmek için hemen her türlü platformda kendilerini tanıtıyor ve seyirci desteği bekliyorlar. Yapım şirketleri dizide rol alacak oyuncular üzerinden de dizilerini pazarlamayı ihmal etmiyorlar. Bu oyuncular kimi zaman çok büyük bir isim oluyor, kimi zaman Türkiye güzeli, şarkıcı, manken ve hatta sosyal medya fenomeni bile olabiliyor. Bazen de televizyon programlarında özelliklede yarışmalarda yer alan isimler dizilerin kadrosuna girebiliyor. Ay Yapım imzalı sezonun merakla beklenen dizisi Üç Kuruş’ta oyuncu kadrosuna böyle bir ismi dahil etti. Yapım şirketi pek çok oyuncuyla anlaşmaya varırken bunlardan özellikle dikkat çeken MasterChef Türkiye 2021’de yarışan ancak elemelerde yarışmaya veda eden Umutcan Çetinöz oldu.

MasterChef’ten Üç Kuruş’a

Show Tv ekranlarında yayınlanacak sezonun iddialı dizilerinden biri olan Üç Kuruş üst düzey oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Dizinin ana kastında yer alacak Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Burak Altay gibi isimlere yeni isimler eklendi. Bu isimler arasında Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Diren Polatoğulları, Süreyya Kilimci, Asena Girişken ve Alişan Uğur yer alırken bu sezon MasterChef Türkiye’de eleme bölümünde yarışan genç yarışmacılardan Umutcan Çetinöz’de dizinin kadrosunda yer aldı. Umutcan Çetinöz yarışmaya katılmış ve ilk eleme, üçlü elemeleri başarıyla geçmiş ancak ana kadroya dahil olamamıştı. Umutcan Çetinöz’ün dizinin oyuncu kadrosunda yer alması ise Umutcan Çetinöz’ün sevenlerini mutlu etti.

Umutcan Çetinöz Kimdir?

MaserChef Türkiye 2021 yarışmasına katılan ve ilk eleme aşamalarını başarıyla geçen ancak ana kadroya giremeyen genç yarışmacı Umutcan Çetinöz 14 Ağustos 1995 yılında dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tamamlayan genç aşçı aslen Bodrum’ludur. Oldukça enerjik ve pozitif bir yapısı olan Umutcan Çetinöz Show Tv ekranlarında yer alacak Üç Kuruş adlı yapımda yer alacaktır. ÜçKuruş Umutcan Çetinöz’ün ilk drama yapımı olurken genç ismin oyunculuk tecrübensin olup olmadığı ve dizide hangi karakteri canlandıracağı ise şimdilik bilinmiyor. Üç Kuruş Dizisi yakında Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

14-09-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar