Bizim Hikaye'de iki ayrılık birden

Bizim Hikaye'de iki ayrılık birden
Yazar: Oğuzhan Temel
Tarih: 2018-10-12
Fox TV'nin başarılı dizisi Bizim Hikaye'de iki ayrılık birden. Nesrin Cavadzade ve Mehmet Korhan Fırat diziden ayrıldı mı? Dizi hakkında son detaylar;

Fox TV'nin başarılı dizisi Bizim Hikaye'de ayrılıklar var. Nesrin Cavadzade ve Mehmet Korhan Fırat diziden ayrıldı mı? Dizinin son bölümüne neler yaşandı?

En son 42. bölümüyle ekranlara gelen Bizim Hikaye, izleyenleri bir hayli üzdü. Dizinin sevilen karakterleri Tufan ve Tülay aylardır ikiz bebeklerinin doğumlarını beklemekteyken, büyük bir çok yaşadılar. Sağlık ocağımda seslerini yükselten Barış ve Filiz'in sesine gelen Tülay rahatsızlanmıştı. Tülay'ı hemen müdahale eden Barış, problemin çocuklar ile ilgili olduğunu anlamış ve hemen hastaneye götürmüştü.

Apar topar hastaneye kaldırılan Tülay'ın bebekleri karnında öldüğü haberiyle büyük şok yaşarken, hemen ameliyata alındı. Ameliyat sonrası Tülay kurtuldu ancak ikiz bebekler kurtarılamadı. İzleyici bebeklerin ölümüyle büyük üzüntü yaşarken, ilerleyen sahnelerde bir şokla daha karşılaştı.

Tufan mahalledeki kahvehanesini kapattı ve bir süreliğine Tülay'ı da alıp memlekete gitmeye karar verdiklerini açıkladı. İki oyuncunun da bir anda diziden ayrılışı Bizim Hikaye izleyenlerini üzerken, Nesrin Cavadzade hakkında sosyal medyada iddialar gelmeye başladı.

La Casa De Papel'e mi katıldı?

Aylardır Nesrin Cavadzade'nin son zamanların en popüler İspanyol dizisi La Casa De Papel dizisine katılacağı iddia ediliyordu. Dizide İstanbul karakterine hayat vereceği iddia edilen Cavadzade'nin dizi için İspanya'da görüşmeye gittiği bile söylentiler arasındaydı.

Dizi takipçileri Cavadzade'nin bir anda bu nedenle diziden ayrılışını yakında çekimleri başlayan La Casa De Papel dizisi için olduğunu iddia etti. Tülay ve Tufan diziden neden ayrıldı henüz bilinmiyor ama, eğer iddialar doğruysa bile La Casa De Papel çekimlerinin bitmesiyle birlikte iki oyuncununda diziye tekrar dönmesi bekleniyor.

Sosyal medyada dizi izleyenleri Tülay ve Tufan'ın ayrılışını böyle yorumladı;

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar