Bülent Çolak Mutluyuz filminde

Bülent Çolak Mutluyuz filminde
Yönetmenliğini, yazarlığını ve başrol oyunculuğunu ünlü komedyen İbrahim Büyükak’ın yaptığı Mutluyuz Filminin kadrosuna Bülent Çolak dahil oldu.

Şu sıralar çekimleri devam eden ve Antalya ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde set kuran Mutluyuz Filminin son sahneleri çekiliyor. Ünlü komedyen, oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak’ın yazıp yönettiği film için vizyon tarihi de belli oldu ve filmin 29 Aralık’ta sinema severlerle buluşacağı açıklandı. Sinema filmlerinin seyircisinin oldukça düştüğü son zamanlarda büyük risk alan İbrahim Büyükak filmin başarılı olması için her türlü gayreti göstermiş durumda. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizinin son sahneleri için ise başarılı ve dizi ve filmlerin sık sık kadrosunda yer alan oyuncularından Bülent Çolak dahil oldu. 25 Film tarafından hayata geçirilen filmin kadrosuna dahil olan Bülent Çolak filmde yaşam koçu Hakkı Abi karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Mutluyuz 25 Aralık’ta

25 Film tarafından hazırlanan ve senaryosunu İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı ve yine yönetmen koltuğunda İbrahim Büyükak’ın yer aldığı Mutluyuz Filmi için 29 Aralık vizyon tarihi olarak belirlendi. Komedi türünde olan filmin çekimleri Antalya’da başladı ve hikaye gereği set İstanbul’a taşında. Son sahnelerin çekilmeye başladığı filmin kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Bülent Çolak’ın filme yaşam koçu Hakkı karakteri ile dahil olurken filmin başrolünde İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu yer alıyor. Etkili oyunculuğu ile bilinen Bülent Çolak’ın canlandıracağı Yaşam Koçu Hakkı Abi karakterinin eğlenceli ve neşeli bir hikayesinin olduğu belirtiliyor. Bülent Çolak’ın dizide etkili bir oyunculuk ortaya koyması bekleniyor.

Mutluyuz Filmi

Ünlü komedyen ve yazar İbrahim Büyükak tarafından yazılan, yönetilen ve başrolü oynanılan Mutluyuz Filmi komedi türünde hazırlanıyor. Sinema seyircisinin beğenisine sunulacak filmin çekimleri tamamlanmak üzere. Seyircinin merakla beklediği filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında ise ünlü ve başarılı isimler yer alıyor. Mutluyuz Filminin kadrosunda, İbrahim Büyükak (ferhat), Yasemin Sakallıoğlu (Aslı), Anıl İlter (Canberk), Başak Parlak (Serra), Rahmi Dillligil (Fikri), Banu Fotocan (Ferhunde), Camila Duarte Çakır (Jessica), Efe Deprem (Birol) Buse Kara (Kamuran) ve Tolga Evren (Barbaros) yer alıyor. Mutluyuz Filmi 29 Aralık’da sinema seyircisinin beğenisi için vvizyona girecek.

23-11-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar