Kendi Düşen Ağlamaz dizisine konuk oyuncu

Kendi Düşen Ağlamaz dizisine konuk oyuncu
TRT 1 ekranlarının romantik komedi türünde hazırlanan sevilen dizilerinden Kendi Düşen Ağlamaz kadrosuna yeni ve genç bir isim daha katıldı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yaz döneminde başlayan başarılı dizi Kendi Düşen Ağlamaz yayın hayatına aynı istikrarla devam ediyor. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizi kanalın en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Perşembe akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan ve NG Medya tarafından hazırlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu yer alırken dizinin senaryosunu ise Gülbike Sonay Üte, Tuna Kıygı ve Damla Güçer kaleme alıyor. Dizi Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı adlı eserinden televizyona uyarlanmış durumda. Romantik komedi türünde olan dizinin oyuncu kadrosuna zaman zaman konuk oyuncular dahil olurken gelişen yeni hikayeye göre dizinin kadrosuna yeni bir konuk oyuncu daha katıldı.

Seda Dadaşova Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde

TRT 1 ekranlarında yaz döneminde başlayan ve romantik komedi türünde ele alınan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi her Perşembe akşamı yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Yaz dizileri içinde aldığı reytinglerle istikrarlı bir yayın hayatı sürdüren dizi kanalın da sevilen yapımları arasında bulunuyor. NG Medya tarafından hazırlanan dizinin kadrosunda Hakan Yılmaz, Selen Soyder ve Enes Koçak başrolleri paylaşıyor. Dizinin 21. Bölümden itibaren kadrosuna ise yeni bir isim katılıyor. Genç ve güzel oyuncu Seda Dadaşova dizinin hikayesine Yeliz karakteri olarak dahil oluyor. Dizinin hikayesinde Mesut’un desteğini de arkasına alan Yeliz Serkan’ın hayatında ciddi sıkıntılara ve kaoslara neden olacak ve karakterleri etkileyen bir pozisyonda yer alacak.

Kendi Düşen Ağlamaz oyuncuları

NGM tarafından hazırlanan ve İnci Balabanoğlu Ahıska tarafından yönetilen Kendi Düşen Ağlamaz TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı tarafından kaleme alınan dizi bir kitaptan uyarlanmış durumda. Yaz sezonunda başlayan dizinin kadrosunda ünlü ve genç isimler bir arada yer alıyor. Dizinin kadrosunda, Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Enes Koçak, Eylül Tunbar, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Berat Yenilmez, Derya Artemel, Yiğit Kalkavan, Serhat Onat, Yiğit Kaağan Yazıcı, Şoray Uzun, Çağla Boz ve Sevgi Aydınlı gibi isimler yer alıyor. Kendi Düşen Ağlamaz Perşembe akşamları TRT 1 ekranlarında seyirci huzuruna çıkıyor.

23-11-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar