Cem Belevi Aşk Mantık İntikam Dizine Katıldı

Cem Belevi Aşk Mantık İntikam Dizine Katıldı
Fox Tv ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam’a yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Cem Belevi diziye Efe karakteri olarak katıldı.

Yaz sezonunda başlayan ve Cuma akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Aşk mantık İntikam dizisi yeni oyuncularla kadrosunu güçlendiriyor. No 9 Prodüction tarafından hazırlanan ve yaz sezonunun yayında kalan tek dizisi olan Aşk Mantık İntikam’da daha önce evli olan ancak boşanan bir çiftin yeniden bir araya gelme ancak devamlı yanlış anlamalarla bunu bir türlü yapamamaları anlatılıyor. Başrolünde İlhan Şen ve Burcu Özberk’in yer aldığı dizi Cuma akşamları ekrana geliyor ve romantik komedi türünde ele alınıyor. Geçtiğimiz hafta yeni oyuncularla kadrosunu güçlendiren Aşk Mantık İntikam’a yeni bir oyuncu daha eklendi. Dizide Efe karakterine hayat vermek üzere genç ve başarılı oyuncu Cem Belevi Aşk Mantık İntikam kadrosuna dahil oldu.

Cem Belevi 30. Bölümde Aşk Mantık İntikam’da

Burcu Özberk ve İlhan Şen’in başrollerinde yer aldığı Aşk Mantık İntikam seyircinin beğeniyle seyrettiği romantik komedi türündeki yapımlardan biri. Yaz sezonunda başlayan diziye geçen hafta yeni oyuncular dahil olmuştu. Şimdi de diziye genç ve başarılı oyuncu Cem Belevi Efe karakteri olarak diziye dahil oldu. Dizinin 30. Bölümünde diziye dahil olacak olan Cem Belevi, Efe karakterini canlandıracak. Efe, kibar, iyi eğitimli, dünyayı gezmiş ve kadın ruhundan anlayan kültürlü bir adamdır. Esra’yı İngiltere’den tanıyan Efe, onun güzelliğinden, neşesinden ve doğallığından etkilenmiştir. Ancak Efe, Esra için bir arkadaştan öte değildir. Ancak yıllar sonra karşılaşan Efe ve Esra arasındaki uyum Ozan için tam bir kıskançlık sebebi olacaktır.

Cem Belevi Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisinde Efe karakterini canlandıracak genç ve başarılı oyuncu ve şarkıcı Cem Belevi 4 Haziran 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından sahnelerde yer almaya başlayan Cem Belevi oyunculuk ve şarkıcılığa ilgi durmuş ve bu yönde eğitimler almıştır. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol alan ve pek çok şarkıya imza atan Cem Belevi’nin yer aldığı yapımlar şunlardır.

·         İnadına Aşk

·         Kaçın Kurası

·         Rengarenk

·         Kalk Gidelim

·         Cennetin Gözyaşları

·         Menajerimi Ara

·         Benden Ne Olur?

·         Yıldızlar da Kayar

26-01-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar