Cem Yılmaz’ın Gösterisi İptal Oldu, Paralar Geri İstendi

Cem Yılmaz’ın Gösterisi İptal Oldu, Paralar Geri İstendi
Ünlü komedyen, oyuncu ve şovmen Cem Yılmaz İzmir’de gerçekleşecek gösterisinin iptal edilmesi üzerine isyan eden seyircilere cevap verdi.

Şov ve gösteri dünyasının ünlü isimlerinden biri olan ve sahne şovları kadar yaptığı filmlerle de gündem olan ve her hareketi ve sözü gündem olan Cem Yılmaz yine gündemde. Ünlü komedyen Cem Yılmaz pandemi sonrası yeniden başladığı gösterilerine pek çok yerde devam ediyor. Sahneden yeniden sevenleriyle birlikte olan ünlü komedyen son olarak uzun zamandır beklenen ve hazırlık süreci sonunda çekimlere başlanan Erşan Kuneri adlı dizi ile oldukça meşgul olmuş ve yorulmuştu. Ünü komedyen reklam çekimleri, yeni projeler derken aynı zamanda da asıl mesleği olan şovlarını da sürdürüyor. Ünlü isim geçtiğimiz gün İzmir’de gerçekleşecek gösterisi için bu şehre gittiğinde bir sürprizle karşılaştı ve şiddetli bir yağmur sebebiyle gösterisi iptal oldu.

Gösterisi İptal Oldu

Ünlü komedyen ve şovmen Cem Yılmaz sık sık belirlenen yer ve tarihlerde sahneden sevenleriyle buluşuyor. Dün de İzmir’de gösterisi için bu şehre gittiğinde talihsiz bir olayla karşılaştı. İzmir’de dün gece gösteri başlamadan hemen önce başlayan şiddetli yağmur sebebiyle ünlü komedyenin gösterisi iptal oldu. Bunun üzerine gösteri için yakın ve uzak şehirler başta olmak üzere değişik yerlerden gelen seyirciler bu olay sebebiyle bir düş kırıklığı yaşadılar. Bilet alan pek çok seyirci bu durum karşısında isyan ederken biletlerin durumunu ve iptal olan gösterinin olup olmayacağını ve olmayacaksa bilet paralarının ne olacağı sormaya başladılar.  Bunun üzerine ünlü isim sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kendine has üslupla duruma açıklama getirdi.

Poğaça Parasını da Ben Vereceğim

Ünlü komedyen Cem Yılmaz dün gece İzmir’de gerçekleşecek gösterisinin hemen öncesinde yağan aşırı yağmur sebebiyle iptal olması ve seyircinin isyan etmesi üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Ünlü komedyen paylaşımında “dün gösteri iki saat kala yağan yağmurdan iptal oldu. Olur insanlık hali. Ben Nazilli’den geldim otopark parasını kim verecek yazmış. Ben vereceğim çünkü bütün parayı ben topluyorum. Otopark, otobüs, yolda yenilen poğaça, çöp şiş bunları hep ben ödeyeceğim. Bunun doğrusu budur” ifadelerini kullandı. Ünlü isim daha sonra yaptığı paylaşımda ise isteyenlerin ödedikleri parayı geri alabileceklerini ya da 1 Kasım tarihli gösteri için biletlerini değiştirebileceklerini duyurdu.

02-11-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar