Cennet'in Çocukları Dizisi Sete Çıktı

Cennet'in Çocukları Dizisi Sete Çıktı
TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve Gold Film tarafından hazırlanan Cennet’in Çocukları dizisi sete çıkarak motor dedi.

Yeni yayın dönemi geçtiğimiz haftalarda başladı ancak kanallar ve yapım şirketleri halen yeni diziler için çalışmalarını sürdürüyor. Bu sezon birbirinden iddialı pek çok yeni dizinin seyirciyle buluştuğu sektörde halen sete çıkmak için çalışmaların tamamlanmasını bekleyen ve çalışmaları tamamlayarak sete çıkan dizilerde bulunuyor. Birbirinden ünlü isimleri kadrosunda toplayan bu dizilerden biri de TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşması beklenen Cennet’in Çocukları adlı dizi. Gold Film tarafından hazırlıkları süren ve dün itibariyle sete çıkarak çekimlere başlayan dizinin ekim ayı sonlarında ekrana gelmesi bekleniyor. Kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin TRT 1 ekranlarının iddialı yapımlarından biri olması bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin yer aldığı Cennet’in Çocukları dram türünde ele alınıyor.

Cennet’in Çocukları Motor Dedi

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşması beklenen ve Gold Film tarafından hazırlanan Cennet’in Çocukları Vilmer Özçınar ve Ayla Hacıoğulları tarafından kaleme alınıyor. Serdar Gözelekli tarafından rejisi yapılan dizi dün itibariyle hazırlıklarını tamamlayarak sete çıktı ve motor dedi. Ekim ayı sonlarına doğru ekrana gelmesi beklenen dizi Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı adlı kitabından televizyona uyarlanıyor. Kişilik bozukluğu, şiddet ve pişmanlığın uçuruma sürüklediği bir adamın ve yaşama tutunmaya çalışan bir kadının hikayesini anlatan dizide Cennet adlı bir kadının çocukları için verdiği mücadele seyirciyle buluşturulacak. Dizinin çekimlerinin başlamasıyla birlikte yayına girmek için son sayılmaya başlanırken dizinin salı akşamları akışa konması bekleniyor.

Cennet’in Çocukları Oyuncuları Kimler?

Kadın konulu bir dizi olarak hazırlanan ve Dram türünde ele alınacak olan Cennet’in Çocukları TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak. Gold Film imzalı dizinin kadrosunda birbirinden ünlü ve usta isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Ayça Bingöl (Cennet), Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Dilara Aksüyek, Bihter Dinçel, Cemal Toktaş, Erhan Alpay, Alp Akar, Eylül Ersöz, Aydan Şener, Ertuğrul Postoğlu, Timur Ölkebaş, Rozet Hubeş, Özlem Ulukan ve Güler Ökten yer alıyor. Dizinin yazarlığını Vilmer Özçınar ve Ayla Hacıoğulları yaparken yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Serdar Gözelekli oturuyor. Dizi çok yakında TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak.

05-10-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar