Ceren Hindistan Velayet Davasını Kazandı!

Ceren Hindistan Velayet Davasını Kazandı!
Ceren Hindistan ile Ümit Aslan arasında velayet davası karara bağlandı. Beş yaşındaki kızlarının velayetini almak isteyen taraflara mahkeme velayetin değişmesine gerek yok dedi!

Güzel oyuncu Ceren Hindistan ile işadamı Ümit Aslan’ın beş yaşındaki kızlarının velayetini alabilmek için açtıkları mahkeme sonuçlandı. İşadamı Ümit Aslan’ın çocuğunun annesi Ceren Hindistan aleyhine açtığı velayet davası sonunda mahkeme kararını verdi. Ümit Aslan’ın beş yaşındaki kızına bakamadığını iddia ettiği Ceren Hindistan’dan kızının velayetini almak için iki yıl önce dava açmıştı. İki yıl süren ve İstanbul Anadolu aile Mahkemesinde görülen dava sonunda karara bağlandı. Ceren Hindistan ile Ümit Aslan’ın çocukları Lara’nın velayetini almak için İstanbul Anadolu Aile Mahkemesinde açılan dava sonunda mahkeme çocuğun velayetinin değişmesine gerek görmedi. Böylece mahkemenin kararına göre işadamı Ümit Aslan Ceren Hindistan aleyhine açtığı velayet davasını kaybetti. Mahkeme ikilinin beş yaşındaki çocuklarının velayetinin annede kalmasına karar verdi. İşte haberin detayları!

İki Yıldır Süren Dava Karara Bağlandı!

Bir süre birlikte olan ve bu birliktelikten Lara adlı beş yaşlarında bir kızları olan ünlü ve güzel oyuncu Ceren Hindistan ile işadamı Ümit Aslan arasında tam iki yıldır süren velayet davası sonunda karara bağlandı. Ümit Aslan’ın beş yaşındaki çocuğuna bakamadığını iddia ederek açtığı dava sonunda İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi kararını verdi. Beş yaşındaki çocuğunun böbreklerinde tümör olduğunu ve Ceren Hindistan’ın çocuğuna bakamadığını iddia ettiği Ümit Aslan görülen mahkeme sonunda davayı kaybetti. Mahkeme beş yaşındaki çocuğun velayetinin annede kalmasına bu süre içinde mahkeme her ayın belli günleri ve dini bayramlarda çocuğun babasıyla görüşmesine izin verdi. Böylece iki yıldır görülen dava karara bağlanmış oldu.

Ceren Hindistan Kimdir?

27 Şubat 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen ceren Hindistan ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından 2007 yılında girdiği Türkiye Güzellik Kraliçesi yarışmasında son 10 yarışmacı arasına kalmayı başarmıştır. Ceren Hindistan daha sonra Abdullah oğuz’un teklifini değerlendirerek oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Oyunculuk dünyasında pek çok film ve dizide rol alan güzel oyuncu canlandırdığı karakterlerde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ceren Hindistan şu ana kadar Aşktan Kaçılmaz, Firuze, Muhteşem Yüzyıl, Babalar ve Evlatlar, Saklı hayatlar, Sakarya Fırat, Ah Kalbim, Baba Ocağı, Senin uğruna ve Fedai adlı yapımlarda rol almıştır.

08-11-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar