Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan açıklama

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan açıklama
Bundan sekiz ay önce görkemli bir düğün ile dünya evine giren ünlü isimler Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan boşanma kararı.

Geçtiğimiz yılın son aylarında görkemli bir düğün ile dünya evine giren ünlü çift Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çiftinden kötü haber geldi. Uzun süredir haklarında boşanacaklar haberleri çıkan çift başlarda bu iddiaları yalanlasalar da sonunda gerçeği açıkladılar. Özellikle Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’un da rol aldığı son filmi Özür Dilerim’in galasına katılmaması üzerine çift arasında sorunlar olduğu magazin basınında yazılmaya başlanmıştı. Oğuzhan Koç tarafından bu iddialar yalanlanmış ve Demet Özdemir’in galaya neden katılmadığını “sette olduğu için gelemedi” ifadeleriyle açıklamıştı. Ancak son olarak Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’la birlikte yaşadıkları evden ayrılarak bekarken yaşadığı eve dönmesi iddiaları bir kez daha gündeme getirdi. Bunun üzerine çift ortak bir açıklama yaptı.

Boşanıyorlar

Ünlü isimler Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir boşanma kararı aldı. Uzun süredir magazin basınında çift arasında sorunlar olduğu şeklinde çıkan iddialar bir süre taraflarca yalanlanmıştı. Ancak son olarak Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’un rol aldığı filmin galasına katılmaması çiftin boşanacağının haberlerini yeniden gündeme getirdi. Bunun üzerine çift ortak bir açıklama yaparak iddiaları doğruladı ve “evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp, son erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmanızı önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullandı. Çiftin anlaşmalı olarak boşanacakları belirtildi.

Evlilikleri 8 Ay Sürdü

Ünlü çiftin boşanma haberleri magazin basını ve internet haber sitelerinde geniş şekilde yer almaya devam ederken çift hakkında zaman zaman bazı iddialar da ortaya atılmaya devam ediyor. Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir’in doğum gününde agrasif tavırlar sergilediği iddiaları, Demet Özdemir’in sette yaşadığı iddia edilen olaylar sık sık gündeme geliyor. Çift 2022 yılında görkemli bir düğünle evlenmiş ve dünya evine girmişlerdi. Çiftin ayrılık kararıyla birlikte evlilikleri 8 ay sürmüş oldu. Çiftin boşanma için mahkemeye başvurdukları ve mahkeme tarihini bekledikleri belirtildi. Demet Özdemir şu sıralar Adım Farah adlı yapımda rol alırken Oğuzhan Koç ise Özür Dilerim filmiyle seyirci karşısına çıkıyor.

14-04-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar