Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in Boşanma tarihi belli oldu

8 ay önce evlenen ve evliliklerinde sorunlar yaşayarak boşanmaya karar veren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma davasının görüleceği tarih belli oldu.

Zeynep Beşerler iddialara cevap verdi

Ünlü oyuncu Zeynep Beşerler ile eşi Emir İçgören boşanıyor mu? Magazin basınında yer alan bu haberler için açıklama geldi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan açıklama

Bundan sekiz ay önce görkemli bir düğün ile dünya evine giren ünlü isimler Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan boşanma kararı.

Zahide Yetiş ve Cem Arısoy boşandı

Televizyon ekranlarının sevilen sunucularından olan Zahide Yetiş 2014 yılında evlendiği Cem Arısoy ile dokuz yılın ardından boşandı.

Oyuncu Burcu Binici boşandı

Geçtiğimiz yılın eylül ayında nikah kıyarak dünya evine giren ünlü oyuncu Burcu Binici ile eşi Tankurt Manas karşılıklı anlaşarak boşandı.

Aslı Şen ve Metin Şen çifti boşandı

Cemiyet hayatının ünlü simalarından eski Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Şen’in oğlu Metin Şen ile evli olan Aslı Şen 23 yıllık evliliğin ardından boşandı.

Mert Aydın ile Merve Boluğur Boşanıyor

Geçtiğimiz ay görkemli bir düğünle evlenen ünlü çift Merve Boluğur ve Mert Aydın’dan 44 günlük evliliğin ardından boşanma haberi geldi.

Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşandı

30 Nisan tarihinde dünya evine giren ve yaklaşık 5 ay evli kalan hadise ve Mehmet Dinçerler çifti bugün görülen beş dakikalık duruşma sonrası boşandı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bundan yaklaşık dört ay önce evlenerek dünya evine giren ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma davalarındaki mahkeme tarihi belli oldu.

Ebru Cündübeyoğlu 19 Yıllık Eşinden Boşandı

Şu sıralar Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizide Pervin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu 19 yıllık evliliğini bitirdi.

Begüm Birgören Boşanma Haberlerine Cevap Verdi

Dizi ve sinema dünyasının ünlü ismi Begüm Birgören ve eşi hakkında çıkan haberlere ilk ağızdan cevap geldi. Begüm Birgören haklarında çıkan iddiaları yanıtladı!

Mahsun Kırmızıgül Eşinden Boşandı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül ile eşi Ece Binay 6 yılın ardından ayrıldı. Çiftin boşanma davası 15 dakika sürdü.

Buse Varol boşanma iddialarına son noktayı koydu

Alişan ve Buse Varol hakkında sık sık 'boşanacaklar' haberleri yapılıyor. Gündeme gelen bu haberler hakkında konuşan Buse Varol boşanma iddialarına son noktayı koydu.

Danilo Zanna Boşanamıyor

Halen MasterChef Türkiye’de jüri üyeliği yapan Danilo Zanna ile Türk eşi Tuğçe Demirbilek anlaşmalı boşanma protokolünde uzlaşamadı ve boşanma süreci sıkıntıya girdi.

Buse Varol’dan Boşanıyorlar İddialarına Yanıt

Bir süredir magazin basını ve sosyal medyada yer alan Buse Varol ve Alişan’a dair boşanıyorlar iddialarına Buse Varol’dan açıklama geldi.

Hakan Baş ve Bensu Soral’den Boşanma İddialarına Yanıt

Dün magazin basınında ve sosyal medyada boşanma haberleri çıkan ünlü çift Hakan Baş ve Bensu Soral’dan boşanma iddialarına yanıt geldi.

Hakan Baş Bensu Soral Boşandı

2018 yılında nikah masasına oturan ve dünya evine giren Hakan Baş ile Bensu Soral çifti mahkemeye başvurarak tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının başarılı İtalyan Jüri üyesi Danilo Zanna ile Türk eşi Tuğçe Demirbilek ayrılma kararı aldı.

Ezgi Avcı Boşandı

Magazin basını bugün bir boşanma haberini sayfalarına taşıdı. Bir dönem Survivor yarışmasında da yarışan Miss Turkey 2013 üçüncüsü olan Ezgi Avcı boşandı.

Tuğçe Tayfun’un Nafaka Davasında Karar

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur ile eski eşi Taner Şafak arasındaki nafaka davası karara bağlandı.