Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşandı

30 Nisan tarihinde dünya evine giren ve yaklaşık 5 ay evli kalan hadise ve Mehmet Dinçerler çifti bugün görülen beş dakikalık duruşma sonrası boşandı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bundan yaklaşık dört ay önce evlenerek dünya evine giren ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma davalarındaki mahkeme tarihi belli oldu.

Ebru Cündübeyoğlu 19 Yıllık Eşinden Boşandı

Şu sıralar Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizide Pervin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu 19 yıllık evliliğini bitirdi.

Begüm Birgören Boşanma Haberlerine Cevap Verdi

Dizi ve sinema dünyasının ünlü ismi Begüm Birgören ve eşi hakkında çıkan haberlere ilk ağızdan cevap geldi. Begüm Birgören haklarında çıkan iddiaları yanıtladı!

Mahsun Kırmızıgül Eşinden Boşandı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül ile eşi Ece Binay 6 yılın ardından ayrıldı. Çiftin boşanma davası 15 dakika sürdü.

Buse Varol boşanma iddialarına son noktayı koydu

Alişan ve Buse Varol hakkında sık sık 'boşanacaklar' haberleri yapılıyor. Gündeme gelen bu haberler hakkında konuşan Buse Varol boşanma iddialarına son noktayı koydu.

Danilo Zanna Boşanamıyor

Halen MasterChef Türkiye’de jüri üyeliği yapan Danilo Zanna ile Türk eşi Tuğçe Demirbilek anlaşmalı boşanma protokolünde uzlaşamadı ve boşanma süreci sıkıntıya girdi.

Buse Varol’dan Boşanıyorlar İddialarına Yanıt

Bir süredir magazin basını ve sosyal medyada yer alan Buse Varol ve Alişan’a dair boşanıyorlar iddialarına Buse Varol’dan açıklama geldi.

Hakan Baş ve Bensu Soral’den Boşanma İddialarına Yanıt

Dün magazin basınında ve sosyal medyada boşanma haberleri çıkan ünlü çift Hakan Baş ve Bensu Soral’dan boşanma iddialarına yanıt geldi.

Hakan Baş Bensu Soral Boşandı

2018 yılında nikah masasına oturan ve dünya evine giren Hakan Baş ile Bensu Soral çifti mahkemeye başvurarak tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının başarılı İtalyan Jüri üyesi Danilo Zanna ile Türk eşi Tuğçe Demirbilek ayrılma kararı aldı.

Ezgi Avcı Boşandı

Magazin basını bugün bir boşanma haberini sayfalarına taşıdı. Bir dönem Survivor yarışmasında da yarışan Miss Turkey 2013 üçüncüsü olan Ezgi Avcı boşandı.

Tuğçe Tayfun’un Nafaka Davasında Karar

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur ile eski eşi Taner Şafak arasındaki nafaka davası karara bağlandı.

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç Boşandı

8 yıl evli kaldıktan sonra boşanmaya karar veren ancak üç yıl sürsen olaylı bir boşanma davasını sürdüren Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç çifti boşandı.

Berdan Mardini ve Fatoş Mardini Boşandı

Ünlü türkücü Berdan Mardini ile 11 yıllık eşi Fatoş Mardini anlaşmalı olarak boşandı. Boşanma magazin ve sosyal medyada geniş yer buldu.

Çocuklar Duymasının Duygusu Boşandı! Hayal Kahraman'ın 11 Yıllık Evliliği Bitti!

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Hayal Kahraman Özalp ile Hakan Kahraman 11 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak bitirerek boşandılar.

Sıla ve Hazer Amani’nin Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bir yıl önce ocak ayında evlenen Şarkıcı Sıla ile Hazer Amani çifti bir yılın ardından boşanmaya karar verdi. Boşanma davasının şubat ayında görüleceği öğrenildi.

Demet Şener ve Cenk Küpeli Boşandı

Magazin dünyasından bir ayrılık haberi daha magazin sayfalarına yansıdı. 2019 yılında evlenen demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı. İşte haberin detayları!

Ünlü Oyuncu Taner Barlas 5 Dakikada Boşandı!

Türk dizi ve tiyatrosunun usta oyuncularından 73 yaşındaki Taner Barlas beş yıl önce evlendiği eşinden bugün beş dakikada boşandı.

Ünlü Çiftten Açıklama: Boşanma Kararı Aldığımız Doğrudur!

11 ay önce evlenen Hazar Amani ve Sıla Çiftinin boşanmaya karar verdikleri bugün sosyal medya hesaplarından yapılan bir paylaşımla duyuruldu. İşte detaylar!