Doğukan Çevik, Yalı Çapkını’na dahil oldu

Doğukan Çevik, Yalı Çapkını’na dahil oldu
Yakışıklı oyuncu Doğukan Çevik, Ali karakterine hayat vermek üzere Star TV'nin rekortmen dizisi Yalı Çapkını'na transfer oldu.

Son olarak Alparslan : Büyük Selçuklu dizisinde Kutalmış’ın oğlu Melik Mansur’u canlandıran yakışıklı oyuncu Doğukan Çevik Yalı Çapkını dizisine dahil oldu. Star TV’nin reyting rekortmeni olan dizisinde Ali karakterine hayat verecek olan Doğukan Çevik’in dizide dengeleri nasıl değiştireceği merak konusu oldu.

Doğukan Çevik 'Yalı Çapkını’na dahil oldu

En son olarak  Alparslan : Büyük Selçuklu dizisinde Melik Mansur karakteri ile yer alan yakışıklı oyuncu Doğukan Çevik Yalı Çakını dizisine transfer oldu. Leylifer isimli günlük dizi ile oyunculuk hayatına adım atan genç oyuncu Muhammet Doğukan Çevik, Yalı Çapkını dizisinde Ali karakterine hayat verecek. Başrollerinde Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in yer aldığı dizide Çetin Tekindor, Şerif sezer, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Gülçin Santırcıoğlu, Beril Pozam, Buçe Buse Kahraman, Öznur Serçeler, Diren Polatoğulları, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin gibi önemli isimler yer alıyor.

Son bölümde ortalık karışır

Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde Pelin’in Ferit’ten hamile kalması ile ortalık karışır. Seyran bu haberle yıkılır. Halis Ağa, Seyran’ın babası Kazım ile atıştığından dolayı çok sinirlenir ve onları yalıdan kovar. Fakat yalıdan ayrılmadan önce hışımla Halis Ağa’nın karşısına çıkan Seyran yenilir yutulur şeyle söylemeyecektir. Her konuşmasında ahlaki değerlerden bahseden Halis Ağa’ya ölen oğlunun dul karısı olan İfakat’ın Orhan’ın metresi olduğu gerçeğini yüzüne haykırıp sert bir şekilde odayı terk eder. O sırada masum olduğunu söyleyen İfakat yere düşer, içeri giren oğlu Orhan’a da okkalı bir şamar indirir. Ferit ne Seyran’dan vazgeçer ne de karnında kendisinin çocuğunu taşıyan Pelin’den. Dizi her Cuma akşamı Star TV ekranlarında.

Doğukan Çevik kimdir?

6 Nisan 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Çevik Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda lisans eğitimini tamamladı. TV kariyeri 2002 yılında Biz Size Aşık Olduk dizisi ile başladı. Daha sonra Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Derya karakterine hayat verdi. Alparslan : Büyük Selçuklu dizisinde Kutalmış’ın oğlu Melik Mansur’a hayat veren genç oyuncu Orta Direk Tiyatro topluluğunda aktif olarak yer almaktadır. Shell, Patos, Metro Çikolata gibi markaların reklam yüzü olan Çevik reklam filmleri ile sektöre adım atmıştır. Son olarak halen vizyonda olan Aybüke sinema filminde Civan karakterine hayat verdi. 

06-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler