Doya Doya Moda Yeniden Ekranlara Dönüyor! Doya Doya Moda’ya Nasıl Başvurulur?

Doya Doya Moda Yeniden Ekranlara Dönüyor! Doya Doya Moda’ya Nasıl Başvurulur?
TV8 ekranlarının sevilen moda yarışması Doya Doya Moda yeniden ekranlara geri dönüyor. Tanıtım fragmanı da yayınlanan program Doya Doya Moda’ya kimler nasıl başvurabilir?

TV8 ekranlarının 2019 -2021 yılları arasında çok beğenilen moda yarışma programı Doya Doya Moda yeni bölümleri ile geri dönüyor. Yapımcılığını Talya Produksiyon’un üstlendiği, Acun Medya yapım şirketi tarafından Acun Ilıcalı’nın kendi kanalı olan TV8 için çekilen moda yarışması, Doya Doya Moda 2022 yılı yaz döneminde yeniden başlayacak. İlk bölümü 25 Kasım 2019 tarihinde ekranlara gelen yarışma programı, tarzını göstermek isteyen belli kilo üstündeki yarışmacıların katıldığı program olarak başlamıştı. 3 sezon süren Doya Doya Moda yarışma programı, ilk sezonu ile 160 bölüm ekranlara geldi, 2. Sezonu ile 175 bölüm yayınlandı ve 3. Sezonda 85 bölüm yayınlanmasının ardınan 9 Temmuz 2021 tarihinde toplam 420 bölüm izleyici ile buluşmuştu. 1 yıl aranın ardından yeniden yeni bölümleri ile TV8 ekranlarına dönmeye hazırlanan programın tanıtım fragmanı da TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Doya Doya Moda yarışma programına kimler başvurabilir? Yarışmaya nasıl başvurulur? Merak edilenler haberimizde…

Doya Doya Moda 2022 Sezonu Tanıtım Fragmanı

Doya Doya Moda 2022 Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

TV8 ekranlarında yeniden yeni bölümleri ile ekranlara gelecek Doya Doya Moda programı tam günü açıklanmasa da önümüzdeki günlerde başlayacağı biliniyor.

Doya Doya Moda yarışma programının 2022 sezonunun jüri üyeleri her yıl olduğu gibi bu yılda usta modacılardan oluşacak. Yeni sezonda Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’in olacağı biliniyor fakat diğer 2 jüri üyesinin kimler olacağı ve yeni yarışmacılar henüz açıklanmadı. Açıklandığı zaman haberimizde o isimlere yer vereceğiz.

İlk bölümü ile 25 Kasım 2019 tarihinde başlayan Doya Doya Moda’nın ilk jüri üyeleri Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez ile başladı daha sonra Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olarak devam etti. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda programının sezon şampiyonları ise…

1.sezon birincisi ‘Su Baher’ olmuştu.

2. Sezonda ise Jüri üyeleri ve program sunucuları Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez ile başlayan program daha sonra Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez şeklinde devam etti.

2. Sezon birincisi açıklanmadı. Program devam etti ve haftanın birincisi ‘Elif Nil Elden’ oldu

Doya Doya Moda 3. Sezon All Star olarak başladı. En iyilerin yeniden dahil olduğu sezonun jüri üyeleri ise, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez ile başlayan sezon daha sonra Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Umut Eker ve Uğurkan Erez olarak devam etti.

3. All Star sezonunun birincisi ‘Özge Karacan’ olmuştu. 50 bin TL’lik büyük ödülü hak kazandı.

TV8 Doya Doya Moda Yarışma Programına Kimler Katılabilir? Doya Doya Moda’ya Nasıl Başvurulur?

Doya Doya Moda 2022 sezonunun tanıtım fragmanında da dediği gibi kendini özgür hisseden, şıklığından ödün vermeyen, tasarımdan anlayan, her bedenden kadınlar katılabilir.

Doya Doya Moda’ya başvurular www.doyadoyamoda.biz adresinden yapılacak. Doya Doya Moda başvuru formunu aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilir ve formu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://doyadoyamoda.biz/#:~:text=1.%20%22Doya%20Doya%20Moda%E2%80%9D,foto%C4%9Fraf%20y%C3%BCkleme%20yolu%20ile%20ger%C3%A7ekle%C5%9Ftirilecektir.

Jüri üyelerinden Gülşah Saraçoğlu sosyal medya hesabından yeni sezonu duyurdu.

13-06-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar