Doya Doya Moda programının birincisi belli oldu

Hülya mı Aleyna mı derken Doya Doya Moda yarışması bitti ve birinci belli oldu. Haftalardır devam eden Doya Doya Moda'da sezon finali büyük bir çekişmeye neden oldu

Doya Doya Moda’nın Yeni Jürileri Belli Oldu! Eski Jüri Kemal Doğulu Acun Ilıcalı’yı Topa Tuttu!

TV8’in moda yarışma programı ‘Doya Doya Moda’nın 2022 yılı yeni sezon jüri üyeleri belli oldu. Eski Jüri üyesi Kemal Doğulu ise sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı’yı topa tuttu

Doya Doya Moda Yeniden Ekranlara Dönüyor! Doya Doya Moda’ya Nasıl Başvurulur?

TV8 ekranlarının sevilen moda yarışması Doya Doya Moda yeniden ekranlara geri dönüyor. Tanıtım fragmanı da yayınlanan program Doya Doya Moda’ya kimler nasıl başvurabilir?

Ivana Sert: En başarılı olduğum işim annelik

Sevilen programcı Ivana Sert katıldığı bir canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu. Doya Doya Moda jürisinde yer alan Ivana Sert, "En başarılı olduğum işim annelik" dedi.

İvana Sert Doya Doya Moda Jürisinde!

Ünlü iş kadını ve model İvana Sert Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşan Doya Doya Moda programının jüri üyeleri arasına katıldı.

Doya Doya Moda'da Kemal Doğulu'nun yerine geçen isim belli oldu

Sevilen moda programı Doya Doya Moda'da jüri değişikliği yaşanmıştı. Programdan jüri üyesi olan Kemal Doğulu ayrılmıştı. Kemal Doğulu'nun yerine geçen isim belli oldu!

Ünlü modacı Kemal Doğulu Doya Doya Moda'ya veda mı ediyor?

Sevilen gündüz kuşağı programlarından Doya Doya Moda'da Kemal Doğulu ayrılığı konuşuluyor. Ünlü modacı Kemal Doğulu Doya Doya Moda'ya veda etti! İşte yeni projesi!

Doya Doya Moda Seray Sever'den romantik paylaşım!

Seray Sever’den çok anlamlı bir paylaşım daha! Evliliğinin 2. yıl dönümünü kutlayan Seray Sever'in romantik sözleri neydi ve hayranları nasıl tepki verdi, haberimizde

Doya Doya Moda’da büyük değişiklik!

Doya Doya Moda programındaki büyük değişiklik, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Hafta içi her gün saat 15:00’de ekrana gelen programdaki değişiklik nedir?

Tv8’den o programa sürpriz değişiklik!

Tv8'in o programı hangisi ve yapılan değişiklik ne? Hafta içi her gün ekrana geleceği öğrenilen programdaki format değişikliği ve bundan sonraki yol haritası haberimizde

Doya Doya Moda jüri üyesi Banu Noyan kimdir?

TV8 ekranlarının yeni moda programı Doya Doya Moda başlıyor. Peki jüri koltuğunda oturan başarılı isim Banu Noyan kimdir?

Doya Doya Moda’nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Tv 8 ekranlarında kısa bir süre sonra başlayacak olan Doya Doya Moda'nın yayın tarihi belli oldu. Farklı formatıyla ekrana gelecek program ne zaman başlayacak? İşte cevabı!

TV8 Doya Doya Moda programı jürisinde ilginç isimler!

TV8'in yeni yarışma programı başlıyor. Yarışmanın jürisi ise oldukça konuşulacak. Doya Doya Moda programı jürisinde ilginç isimler!

Tv8 Doya Doya Moda programına nasıl başvuru yapılır?

Türkiye’nin eğlence kanalı TV8’de yeni bir yarışma programı başlıyor. Program için başvurular başladı. Peki TV8 Doya Doya Moda programına nasıl başvuru yapılır!