Ebru Cündübeyoğlu ve Sevinç Erbulak Senden Daha Güzel Dizinde

Ebru Cündübeyoğlu ve Sevinç Erbulak Senden Daha Güzel Dizinde
Fox Tv’nin yeni yazlık dizisi Senden Daha Güzel cast çalışmalarına devam ediyor. Dizinin kadrosuna son olarak Ebru Cündübeyoğlu ve Sevinç Erbulak dahil oldu.

Televizyon kanallarında bu haftadan itibaren başlayacak yaz dizisi serüveni bu sezon büyük bir rekabete sahne olacak gibi görünüyor. Kanallar birbirinden iddialı dizilerin hazırlıklarını sürdürürken bu kanallardan biri olan Fox Tv pek çok yaz sezonu dizisini seyirciyle buluşturacak. Kanal bu sezon başarıyı yakalamak için her şeyi yaparken ekrana getireceği dizilerde de birbirinden ünlü isimler yer alacak. Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve Gold Film tarafından hazırlıkları sürdürülen Senden Daha Güzel adlı gençlik dizisi için cast çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Gold Film başrolünde Burak çelik ve Cemre Baysel’in yer aldığı diziye iki ünlü ve başarılı oyuncuyu daha kattı. Dizide rol alacak Ebru Cündübeyoğlu ve Sevinç Erbulak başrol oyuncularının annelerini canlandıracaklar.

Senden Daha Güzel Yakında Sete Çıkacak

Gold Film tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Senden Daha Güzel dizisinin cast çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Gold Film tarafından hazırlanacak ve başarılı ve ünlü bir estetik doktorunun hikayesini anlatacak dizi Gaziantep’te başlayacak ve daha sonra İstanbul’a taşınacak. Dizide Cemre Baysel ve Burak Çelik başrolü paylaşırken kadroya yeni katılan Ebru Cündübeyoğlu’nun Burak Çelik’in annesine, Sevinç Erbulak’ın ise Cemre Baysel’in annesine hayat vereceği öğrenildi. Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan ve Deniz Koloş’un yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin bayram sonrası sete çıkması bekleniyor. Dizinin en geç Haziran başında ekrana geleceği belirtiliyor.

Sevinç Erbulak Kimdir?

Son olarak Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde rol alan ve bugüne kadar pek çok yapımda yer alan ve birbirinden önemli karakterlere hayat veren Sevinç Erbulak 20 Ekim 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk eğitimleri alan Sevinç Erbulak buğuna kadar pek çok yapımda yer almıştır. Oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında

·         Kırmızı Oda

·         Erkenci Kuş

·         Darısı Başımıza

·         No: 309

·         Perdesiz Sahneler

·         Karışık Kaset

·         Kor

·         Bebek İşi

·         Prensesin Uykusu

·         Son Bahar

·         Beş Vakit

·         Çat kapı

·         Çemberimde Gül Oya

·         Ağaçlar Ayakta Ölür

·         Fidan Hanım’a Ne Oldu?

·         Yaralı Kurt

·         Ve Süper Baba yer almaktadır.

26-04-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar