Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran Hadise paylaşımı!

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran Hadise paylaşımı!
Dünyaca ünlü iş adamı Rıza Zarrab'tan kendisini aldattığı için boşanan şarkıcı Ebru Gündeş'in son paylaşımı kafaları karıştırdı. Yoksa Rıza Zarrab, Gündeş'i Hadise ile mi aldattı?

Tartışmalı bir şekilde Rıza Zarrab'dan boşanan Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran Hadise paylaşımı sosyal medyaya bomba gibi düştü. Ebru Gündeş boşanma gerekçesi olarak neden Hadise’yi gösteriyor? Olayın merkezindeki Hadise’nin sert tepkisi haberimizde. Şimdi detaylar

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran Hadise paylaşımı!

Dünyaca ünlü iş adamı İranlı Reza Zarrab'la evli olan ve kendisini Hadise'yle aldattığı iddia edilmesinin ardından boşanan Ebru Gündeş bir kez daha sosyal medyada gündem oldu. Kendi kişisel hesabından paylaştığı mesajla kafaları karıştıran Ebru Gündeş’in öfkesi hala geçmemiş. Çok ince mesajlarla yüklü Özdemir Asaf'ın bir sözünü alıntılayan Gündeş'in bu paylaşımı kime yaptığı yorumlarla dile getirildi.

Boşanma sebebi Hadise mi?

Yorumladığı şarkılarla zaman zaman gündem olan şarkıcı Ebru Gündeş, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımla gündemi bir kez daha meşgul etmeyi başardı. Magazin dünyasına bomba gibi düşen ima yüklü sosyal medya paylaşımı gözleri bir kez daha Hadise’ye çevirdi. Gündeş'in paylaşımı kısa sürede binlerce yorum ve beğeni alırken konunun muhatabı Hadise ise çok sert tepki gösterdi.

Seyrettim olup biteni

Şarkıcı Ebru Gündeş geçtiğimiz hafta kendisini aldattığı gerekçesiyle ünlü İranlı iş adamı Rıza Zarrab’tan boşandı. Her ne kadar net olarak ifade etmese de Zerrab’ın kendisini şarkıcı hadise ile aldattığı bir süredir sosyal medyada paylaşılıyor. Yaptığı paylaşım ile kafaları karıştıran ünlü sanatçı Instagram hesabından, "Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye" yazarak Özdemir Asaf'tan mesaj yüklü anlamlı bir alıntı yaptı.

Tanıdığını Söylemişti

İhanet nedeniyle boşanma davası açan Ebru Gündeş 11 yıllık eşi Reza Zarrab ile yollarını ayırdı. Alara isminde kızı bulana çift, anlaşarak boşandı. Kendisini ünlü bir isimle aldattığını söyleyen Ebru Gündeş net olarak isim belirtmese de evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı" boşanma davasında hadise ismi ortaya atıldı. Ebru Gündeş dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu hatta o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını belirtti. Şarkıcının "tanıyorum" dediği kadının Hadise olduğu iddia edilmiş ve ilk celsede boşanma gerçekleşmişti

Hesabını soracağım

Diğer taraftan yuva yıkan kadın konumuna düşen Hadise ise hemen bir açıklama yaparak kendisini savundu. “Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez.” Diyen Hadise şu sözlerle yasak aşk iddiasını yalanladı: “Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım"

11-06-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar