Ecem Erkek Boşandı!

Ecem Erkek Boşandı!
Güldür Güldür Show’un genç ve güzel oyuncularından Ecem Erkek dört yıllık evliliğini bugün tek celsede bitirdi. İşte haberin detayları!

Ünlüler dünyasından bir ayrılık haberi bugün sosyal medya ve magazin sayfalarına yansıdı. Ünlü ve güzel oyuncu Ecem Erkek 2016 yılında evlendiği Yüce Armağan Erkek dört yıllık bir evliliğin ardından ayrılma kararı aldı ve Aile Mahkemesine başvurarak tek celsede boşandılar. Bu haber bir anda sosyal medyada en çok okunanlar arasında yer alırken Ecem Erkek’in bu kararı neden aldığı ve çiftin boşanmasına neyin sebep olduğu merak edilmeye başlandı. Halen Güldür Güldür Şov’un oyuncuları arasında yer alan ve oldukça çok sevilen Ecem Erkek birçok başarılı yapımda yer aldı ve seyircinin kalbinde taht kuran ünlülerden biri oldu. İşte Ecem Erkek ve Yüce Armağan Erkek’in boşanmasına dair haberin detayları!

Ecem Erkek & Yüce Armağan Erkek Boşandı!

Show Tv’de ekranlara gelen ve seyircinin severek takip ettiği yapımlardan biri olan Güldür Güldür Şov’un başarılı ve güzel oyuncularından Ecem Erkek dört yıl önce evlendiği Yüce Armağan Erkek’ten boşandı. 2016 yılında evlenen ve dört yıldır evli olan çiftin neden ayrıldığına dair bir bilgi verilmezken çiftin ayrılmaya karar vermelerinin ardından oyuncu Ecem Erkek İstanbul Aile mahkemesine boşanma davası açtı. Bugün görülen davada sonunda tek celsede 4 yıllık evliliği bitiren çift mahkemeden artık ayrı olarak çıktılar. Çiftin boşanma mahkemesi sırasında karşılıklı olarak birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadılar. Bu karar sonrası sevenleri ve takipçileri Ecem Erkek’e birçok mesaj göndererek destek verdiler.

Ecem Erkek Kimdir?

Halen Güldür Güldür Şov’un oyuncu kadrosunda yer alan genç ve güzel oyuncu Ecem Erkek Yüce Armağan erkek’le olan dört yıllık evliliğini bitirdi. 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ecem Erkek ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından Ankara Mamak belediyesi Konservatuarında tiyatro eğitimi almıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda diksiyon dersleri alan Ecem Erkek son olarak Ankara üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur. Başarılı ve güzel oyuncu bugüne kadar pek çok filmde rol almıştır. Bunlar arasında Hakan: Muhafız, Güldür Güldür Show ve Hayat sırları adlı yapımlardır.

02-11-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Benzer Haberler
Yorumlar