Sefirin Kızı'na yeni bir kadın oyuncu dahil oldu!

Sefirin Kızı'na yeni bir kadın oyuncu dahil oldu!
Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in başrollerde olduğu Sefirin Kızı dizisinin kadrosu genişliyor. Sefirin Kızı'na yeni bir kadın oyuncu dahil oldu!

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı, yeni sezonda da yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun başrolde olduğu Sefirin Kızı'nın oyuncu kadrosu da genişliyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosuna geçen hafta usta oyuncu Zerrin Sümer katılmıştı. Sefirin Kızı'na yeni bir kadın oyuncu daha dahil oldu. TV 100'ün haberine göre Sefirin Kızı'na doktor karakterini canlandırmak üzere genç oyuncu Deniz Işın katıldı. Reklam filmleri ve kliplerle tanınan Deniz Işın Sefirin Kızı dizisinde bir doktoru canlandıracak.

Sefirin Kızı dizisine yeni bir isim katıldı!

Star Tv'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi geçen sezon başlamış ve seyirci tarafından beğenilen dizilerden biri olmuştu. Farklı senaryosu ve oyuncu kadrosuyla ilgiyle takip edilmeye devam eden Sefirin Kızı dizisine usta oyuncu Zerrin Sümer Sancar'ın halası Feride karakteriyle katılmıştı. Tiyatro ve sinema sanatçısı olan Zerrin Sümer'in ardından Sefirin Kızı dizisine genç ve başarılı oyuncu Deniz Işın dahil oldu. Heyecan dolu senaryosuyla yeni bölümleri merakla beklenen Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor.

Sefirin Kızı'nda doktor karakterini canlandıracak!

O3 Medya ve NGM Yapım şirketlerinin ortak projesi olan Sefirin Kızı, ünlü yönetmen Emre Kabakuşak tarafından çekiliyor. Sevilen dizinin kadrosuna katılan yeni isimler ise merak uyandırdı. Sefirin Kızı kadrosuna katılan Deniz Işın ise Fox Tv'de yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Merve karakterini canlandırmıştı. Deniz Işın ayrıca ünlü şarkıcı Murat Boz'un klibinde de yer almıştı. Işın Sefirin Kızı dizisinde bir doktoru canlandıracak.

Deniz Işın Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Deniz Işın 28 Mayıs 1992 İzmir doğumlu. Işın Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği'ni bitirdi ve bu alanda yüksek lisansını da tamamladı. Aynı zamanda tiyatro eğitimi de alan Deniz Işın İstanbul'a taşındı. Deniz Işın, 2017 yılında Lysistrata oyununda Lysistrata karakterini, 2018 yılında ise You Can’t Take It With You oyununda Alice karakterini canlandırdı. Ünlü firmaların reklam filmlerinde de yer alan Deniz Işın, çok sayıda dizi projesinde de seyirci karşısına çıktı.

01-11-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar