Emanet dizisinde koronavirüs paniği yaşanıyor! Sete ara verildi

Emanet dizisinde koronavirüs paniği yaşanıyor! Sete ara verildi
Koronavirüs salgını sebebiyle sete ara veren dizilerden biri de Emanet oldu. Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te koronavirüs paniği yaşanıyor! İşte detaylar…

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle dizi setlerinde de çalışmalar aksıyor. Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo dizisinden sonra şimdi de Kanal 7'de yayınlanan Emanet dizisinde sete ara verildi. Emanet dizisi setinde görülen koronavirüs vakaları nedeniyle sete ara verildi. Kanal 7'de hafta içi her gün yayınlanan Emanet dizisi çalışanları koronavirüs paniği yaşadı. Emanet ekibi sete apar topar ara verirken çalışmaların ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Karamel Yapım tarafından projelendirilen Emanet ekibinde vakalar görülmesi önlem alınmasını da beraberinde getirdi.

Emanet setinde koronavirüs paniği

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet hafta içi her gün saat 19:00'da ekrana geliyor. Emanet dizisinin 135. Bölümü yayınlanmıştı. Sette çekimlerin devam ederken yeniden artış gösteren koronavirüs salgını vakaları görülmeye başlandı. Emanet setinde görülen vakalar ekibin çalışmalara ara vermesine neden oldu. Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın başrolde olduğu Emanet dizisi reytingleriyle yüz güldürüyor. Takipçileri oldukça fazla olan dizinin yeni bölümlerinin çekimlerine ara verildi. Sevilen dizinin çekimlere ne zaman başlayacağı ise henüz bilinmiyor.

Emanet dizisi konusu ve oyuncuları

Kanal 7'de yayınlanan günlük dizisi Emanet'te başrolleri Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan canlandırıyor. Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay gibi isimlerin kadrosunda olduğu Emanet Karamel Yapım tarafından projelendirildi. Yönetmen koltuğunda Taner Tunç ve Ayhan Özen'in olduğu Emanet dizisinde bir emanetle değişen hayatların hikayesi ekrana yansıyor.

Kırımlı ailesine gelin giden ablasının emaneti Yusuf'u canı pahasına korumaya çalışan Seher'in hikayesi herkesi derinden etkiliyor. Sert ve katı kuralları olan Yaman Kırımlı'nın ise yiğenini kimseye vermeye hiç niyeti yoktur. Öfkeyle başlayan Yaman ve Seher'in ilişkisi zamanla aşka dönüşüyor. Emanet dizisi sürükleyici hikayesiyle hafta içi her gün saat 19:00'da Kanal 7 ekranlarında.

14-03-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar