Emre Karayel İle Gizem Demirci Evlendi!

Emre Karayel İle Gizem Demirci Evlendi!
Tam sekiz yıl birlikte olan oyuncu Emre Karayel ile Gizem demirci sonunda nikah masasına oturdu ve kendilerini evli yapan imzaları attılar. Nikah sırasında renkli anlar yaşandı.

Koronavirüs, pandemi, hastalık, deprem derken sn zamanlarda yaşanan tatsız olaylar tüm ülkeyi üzdü. Bu yaşananların ardından gelen mutlu bir haber ise az da olsa herkesi tebessüm ettirdi. Ünlüler dünyasında yaşanan tatsız olayların ardından yine ünlüler dünyasından gelen düğün haberi herkeste bir sevinç oluşturdu. Tam sekiz yıl birlikte olan ünlü çiftler Oyuncu Emre Karayel ile İç Mimar Gizem Demirci sonunda nikah masasına turdu ve kendilerini evliler kervanına sokan imzaları attılar. Pandemi dolayısıyla geniş bir organizasyon yerine aile içi bir törenle gerçekleştirilen nikah töreni sırasında çiftin ve katılımcıların oldukça heyecanlı ve mutu oldukları gözlendi. Çiftin nikah töreninin ardından Bodrum’da kısa bir balayı yapacağı öğrenildi. İşte haberin detayları!

8 Yıl Sonra Evlendiler!

Ünlü oyuncu Emre Karayel ile İç Mimar Gizem demirci 8 yıldır bir birlikteliği yaşıyorlardı. Çift bu süre içinde oldukça mutlu ve aşk dolu günler geçirdiler ve birlikte yaşamaya başladılar. Bu uzun birliktelin ardından çift sonunda evliliğe karar verdi ve nikah masasına oturdu. Emre Karayel ile Gizem Demirci Beylerbeyi’nde bir otelde gerçekleştirilen nikahla dünya evine girerken pandemi nedeniyle katılımcı sayısını aile ile sınırladılar. Nikah töreni sırasında çiftin ve katılımcıların mutlu oldukları gözlerinden okunurken oyuncu Emre Karayel’in şahitliğini Tülay Onat ile Akgün Onat, gelinin şahitliğini ise Duygu Dizer, Deniz Dizer yaptı. Çiftin nikah töreninin ardından Bodrum’da kısa bir balayı yapacakları öğrenildi.

Emre Karayel: Çok Heyecanlıyım!

8 yıl süren birlikteliğin ardından Gizem Demirci ile nikah masasına oturan oyuncu Emre Karayel tören sırasında bir açıklamada bulundu. Oldukça heyecanlı olan Emre Karayel yaptığı açıklamada “Hepiniz biliyorsunuz uzun yıllar bekledik. Sekiz yıl oldu, birlikte bir ömre başladık. Ne diyeceğimi bilmiyorum, gerçekten çok heyecanlıyım. Korona sebebiyle aile içerisinde yapıyoruz. Sonra inşallah hep birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı. Beylerbeyi’nde bir otelde gerçekleştirilen nikah töreni sırasında katılımcıların oldukça mutlu oldukları gözlenirken Emre Karayel’in nikah töreni sırasında söyledi sözler nikah memurunu da gülümsetti. Nikah memurunun “evlenmenize bir mani olmadığı anlaşıldı” özleri üzerine oyuncu Emre Karayel’in “hadi canım” sözleri hem nikah memurunu hem de katılımcıları gülümsetti. Bizde canlitv.com ailesi olarak Emre Karayel ve Gizem Demirci çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

22-11-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar