Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm izle

Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm izle
Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm izle: Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 18. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm izle: FOX TV'nin dram ve polisiye türündeki dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 8 Şubat Salı akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sevilen dizi için ekran başına geçecek izleyiciler hangi adresten izleyebileceklerini arama motorlarında araştırıyorlar. Canlı TV adresi üzerinden tek tıkla oldukça kolay bir şekilde izleyebilme imkanın sahipsiniz. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın.

Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm izle

FOX TV tarafından ekrana getirilen MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece, Erdal Küçükkömürcü, Bertan Asllani, Alara Turan, Serkan Altunorak, Esra Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Çağlar Yurga, Ela Naz Koçak, Deniz Gündoğdu, Burcu Söyler ve Ufuk Özdemir yer alıyor. Asena Bülbüloğlu'nun yapımcısı olduğu dizinin senaristliklerini Toprak Karaoğlu, Seda Çalışır Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Volkan Kesin oturuyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 18. bölümünü yayınlandığı sırada canlı olarak www.fox.com.tr/canli-yayin adresinden izlenebiliyor. Son bölümü kaçırmanız halinde www.fox.com.tr/Evlilik-Hakkinda-Her-Sey/bolumler adresi üzerinden tek parça ve full HD olarak izleyebilirsiniz. Bu adreslere sayfada yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm özeti

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 18. bölümünde Yıldırım ve Bora arasındaki bilinmeyenler ortaya çıkar. Sanem ise Yıldırım'dan şüphe duyar ve bunu doğrulamak için harekete geçer. Songül, Nadide tarafından yüzükle görülünce tehditler almaya başlar. Azra, Songül'ü kurtarmak için tüm imkanlarını seferber eder. Önemli bir avukattan bunun için yardım ister. Erman ve Çolpan, ellerindeki bir davadan Azra, Sanem ve Yıldırım'ı haberdar eder. Bora ile ilgili gerçekleri aydınlatmak için Parmaksız ile bir bağı olup olmadığını araştırırlar. Ancak bir sonuç elde edebilmek için bir düşmanın kapısını çalmak zorunda kalırlar. Sanem ve Azra her şeyi çözebilmek için her şeyi yapmaya hazır olsa da yolları büyük tehlikelerle doludur.

08-02-2022
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar