Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Barış Kılıçlı Dönem Başlıyor

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Barış Kılıçlı Dönem Başlıyor
Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni oyuncu Barış Kılıç’ın canlandırdığı Avukat Efe dönemi başlıyor.

MF yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan ve İngiliz dizisi The Split’ten uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey Salı akşamları seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Dizi için yakın zamanda final kararı alınsa da dizi hikayesini seyirciye anlatmaya ve Salı akşamları en çok izlenenler arasında olmaya devam ediyor. Son haftalarda peş peşe ayrılıkların yaşandığı diziye geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncu barış Kılıç’ın dahil olduğu öğrenilmişti. Birbirinden usta oyuncuların yer aldığı dizinin kadrosuna Avukat eve Avcı karakteriyle dahil olan barış Kılıç’ın canlandırdığı karakterin diziye gelecek bölümlerde finale kadar damgasını vurması bekleniyor. Özellikle dizinin başrolü Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Avukat Azra ile yakın ilişkide olacak Avukat Efe Avcı’nın sahneleri seyirciyi ekrana kilitleyecek.

Avukat Efe Avcı Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Avukat Efe karakteriyle dahil olan Barış Kılıç’ın gelecek bölümlerde diziye damgasını vuracağı öğrenildi. Yakın arkadaşı Avukat Yıldırım’ın ölürken son davasını Avukat Efe’ye devretmesiyle başlayan süreçte Avukat Azra ve Avukat Efe aynı davada karşı karşıya geleceklerdir. İlk görüşte her ne kadar birbirlerinden etkilenseler de bunu açık etmeyen taraflar her an birbirine daha da yaklaşmaya başlayacaktır. Oldukça cool bir karakter olan Avukat Efe aynı zamanda baba mesleğini sürdürmektedir ve oldukça da zengindir. Kadınların peşinden koştuğu Avukat Eve ile Avukat Azra dizinin final bölümüne kadar birbirleriyle uğraşacak ancak aşklarını her an yaşayacaklardır.

Barış Kılıç Kimdir?

Son dönemin başarılı oyuncularından biri olan Barış Kılıç 21 Haziran 1978 yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tamamlayan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2004 yılında Bütün Çocuklarım adlı yapımla yapmıştır. Daha sonra pek çok yapımda rol alan Barış Kılıç son olarak uzak şehrin Masalı adlı yapımda rol almıştır. Oyuncu özellikle Yasak Elma’da canlandırdığı Avukat Kaya karakteriyle tanınmaktadır.

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncu Kadrosu

MF Yapım tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Evlilik Hakkında her Şey dizisi yabancı bir diziden uyarlanmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece yer almaktadır. Dizinin yakın zamanda final yapması beklenmektedir.

01-03-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar