Fox Tv dizisi Elbet Bir Gün final yapıyor

Fox Tv dizisi Elbet Bir Gün final yapıyor
Ekran macerası sadece 6 bölüm süren Elbet Bir Gün büyük iddialarla sezona başlamıştı. Pazar akşamları yayınlanan dizi, güçlü rakipleri karşısında tutunamadı.

Dizi sektöründeki yaprak dökümü sürüyor. Birkaç bölüm yayınlanan, ardından reytinglerde istediği başarıyı elde edemeyen diziler bir bir ekrana veda ediyor. Misafir dizisinden sonra bir kötü haber de Fox Tv dizisinden geldi. Fox Tv o dizinin fişini çekti. Dizi severler merak ediyor Fox Tv'nin hangi iddialı dizisi final yapıyor? Şimdi detaylar.

Fox Tv dizisi Elbet Bir Gün final yapıyor

Dizi sektörü kan kaybetmeye devam ediyor. Büyük umutlarla çekilen diziler reyting canavarına yenik düşerek erken final yapmak zorunda kalıyor. Ekran macerası sadece 6 bölüm süren Elbet Bir Gün büyük iddialarla sezona başlamıştı. Pazar akşamları yayınlanan dizi, güçlü rakipleri karşısında tutunamadı. Reytinglerde istediği başarıyı elde edemeyen Elbet Bir Gün’ün fişi Fox TV yönetimi tarafından çekildi

Ekran macerası 6 bölüm sürdü

Başrolünde Senem Ünsal Burak Yamantürk ve Şebnem Bozoklu’num yer aldığı Elbet Bir gün dizisi Fox TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanıyordu izleyicisiyle buluşuyordu. Most yapım imzalı diziyi Gül Oğuz yönetiyordu. Değişik hikayesiyle sezona büyük umutlarla iddialı başlayan elbet Bir gün dizisi ülkemizin şirin beldesi Kapadokya'da çekiliyordu.

Elbet Bir gün dizisinin konusu nedir?

Can korkusuyla eniştesi Cemil’in yanından kaçan Feride, adını Gizem olarak değiştirir. Yeni hayatına adapte olmaya çalışan Feride mutlu bir evlilik yapar. Kapadokya'nın bir kasabasında metruk bir gecekondu bodrumunda 5 ceset bulunur. Cesetler aynı aileye aittir. Gazeteci Murat Güven'in sunduğu "Kayıp Hayatlar" adlı programını izleyen Feride, bütün ailesinin öldürüldüğünü ve eniştesi Cemil’in ve ablası Nesime’nin peşinde olduklarını öğrenir. Yıllar sonra tekrar karşılaşan iki kardeş, gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırlar. Ancak Feride’nin kocası Mehmet’in de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise hayalini kurduğu yaşantıya bir türlü erişememiştir. Sevdiklerini korumak isteyen iki kardeş, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemek için yaşarlar. 5 kişinin hikayesi anlatılınca kayıp olan kız kardeşler aranmaya başlanır.   

Elbet Bir Gün Oyuncuları Kimlerdir?

Ülkemizin saklı güzelliklerini barındıran şirin beldemiz Kapadokya’da çekilen Elbet Bir Gün dizisinde Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk başrolleri paylaşıyor. Bir ailenin dramını ekrana taşıyan dizide ayrıca Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi usta oyuncular da rol alıyor.

02-12-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar