Fox Tv Yeni Bir Mafya Dizisinin Startını Verdi

Fox Tv Yeni Bir Mafya Dizisinin Startını Verdi
Ünlü yapımcı fatih Aksoy ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımcısı Bahadır Özdener yeni mafya dizisi için çalışmalara başladı. Dizi Fox Tv’de yayınlanacak.

Televizyon ekranlarında en çok rağbet gören ve seyredilen yapımlardan biri mafya konulu suç ve dram türündeki diziler oluyor. Bugüne kadar sayısız örneği yayınlanan ve halen de değişik hikayelerle yayında olan mafya konulu yapımlar kanalların en çok seyredilen yapımları arasında yer alıyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Aile, Atv ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Adım Farah yine Fox ekranlarında yayınlanan Tetikçinin Oğlu sadece bu sezon şu an yayında olan mafya konulu dizilerden bazıları. Geçmişte de birçok örneği olan bu diziler reytinglerde genel de ilk sırada yer alırken hikaye olarak ise aşk, dram, aile ve para konularını temel alıyor. Daha önce Atv ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapım ekibi yeni bir mafya dizisi için harekete geçti ve bu yolda başarılı yapım şirketi Med Yapım ile birlikte hareket etmeye karar verdi.

Fox Tv’den Yeni Mafya Dizisi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapım ekibi yeni bir projenin hazırlıklarına başlarken yapımcı Bahadır Özdener bu konuda Medyapım’ın yapımcısı Fatih Aksoy’la birlikte hareket etmek için anlaştı. İki güçlü yapımcı yeni yayın dönemi için Fox Tv’de yayınlanmak üzere yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı. Kanalın halen var olan mafya konulu dizilerine ilave olarak hazırlanan projenin henüz detayları belli olmazken iki güçlü yapım şirketi hazırlanacak dizinin hikaye ve senaryo çalışmalarına başladı. Henüz cast çalışmaları başlamayan dizinin hikayesinin netleşmesiyle birlikte karakterlerin belli olacağı ve buna göre cast çalışmasının başlayacağı öğrenildi.

Eylül’de Yayında

Fatih Aksoy ile Bahadır Özdener tarafından birlikte hazırlanacak olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanması beklenen yeni mafya dizisinin çalışmaları başladı. Şimdilik masa başı çalışmaları devam eden dizinin Fox Tv ekranlarında eylül ayında yayına girmesi bekleniyor. Büyük ihtimalle final yapacak olan Yasak Elma’nın yerine düşünülen dizinin mafya, aşk ve intikam konularını merkeze alacağı öğrenildi. Hazırlıkları başlayan dizinin en geç ağustos ayında sete çıkması bekleniyor. Merak edilen dizi ile ilgili henüz netleşen bir oyuncu ise bulunmuyor.

25-04-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar