Fox Tv’den Yeni Program: Şef Akademi

Fox Tv’den Yeni Program: Şef Akademi
Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yep yeni bir yemek yarışma programı başlıyor. Şef Akademi adlı programın sunuculunu güzel sunucu Öykü Serter yapıyor.

Televizyon ekranlarında hızlı bir süreç yaşanıyor şu sıralar. Bütün bir sezon boyunca ekranda olan yapımlar sezon finaline ya da finale giderken kanallar yayın akışında boşalacak yere yeni yapımlar koymak için çalışmalarını hızlandırdı. Özellikle bayramdan sonra pek çok yapımın ilk kez seyirciye merhaba diyeceği bu süreçte yeni yapımların çoğunu yine diziler oluşturuyor. Ancak zaman zaman televizyon programları da dikkatleri çekiyor. Yeni başlayacak olan ve yaz sezonunda Fox Tv ekranında yayınlanacak yeni program ise şimdiden iddiası ve içeriği ile dikkatleri çekti. Kanal yaz sezonu için hazırladığı Şef Akademi adlı programla yeni bir yarışmayı da ekrana getirmeyi planlıyor. Tv 8 ekranlarında efsaneye dönüşen MasterChef adlı yarışmaya benzeyen ve yine onun gibi yemek yarışma programı olacak olan Şef Akademi için hazırlıklarda sonlara yaklaşıldı. Program için aday başvuruları başlarken kanalda tanıtımlarda yayınlanmaya yakında başlanıyor.

Şef Akademi Başlıyor

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yep yeni bir yemek yarışma programı seyirciyle buluşuyor. Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Yemek yarışma programının bir benzeri olarak görülen yarışma programı şimdiden merak edilmeye başlandı. Özellikle programın jürisinde yer alan usta isimlerin dikkatleri çektiği program için hazırlıklarda sona gelindi. Programın jüri üyelerini Hazer Amani, Arda Türkmen ve Ayhan Sicimoğlu yaparken programın sunuculuğunu ise Öykü Serter üstlenmiş durumda. Fox Tv’nin internet sitesinden yarışmacı adaylarının başvurusu için form adaylara sunulurken programın hazırlıklarında da sona gelindi. Programın çok yakın bir zamanda Mayıs sonu Haziran başı gibi ekranda olması bekleniyor. Yarışmaya başvuruda bulunacak adayların Fox Tv’nin internet sitesi üzerinden başvuru formu doldurmaları gerekiyor.

Jüri Üyelerinde Kimler Var

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıklarda sona gelinen Şef Akademi adlı yemek yarışma programının sunuculuğunu güzel oyuncu ve sunucu Öykü Serter üstleniyor. Programın jüri üyeliğini ise usta şefler Hazer Amani, ArdaTürkmen ve Ayhan Sicimoğlu yapıyor. Üç jüri üyesinin de daha önce bazı kanallarda yemek programları yayınlanmış ve seyirci de bu programları heyecanla ve merakla takip etmişti. Arda Türkmen’in ise halen Kanal D ekranlarında programı devam ediyor.

07-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar