Hazer Amani Boşanma Sonrası İlk Kez Konuştu

Ünlü Şef Hazer Amani ünlü şarkıcı Sıla ile boşandıktan sonra uzun süre konuşmadı. Hazer Amani boşandıktan sonra ilk kez konuştu.

Fox Tv’den Yeni Program: Şef Akademi

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yep yeni bir yemek yarışma programı başlıyor. Şef Akademi adlı programın sunuculunu güzel sunucu Öykü Serter yapıyor.

Sıla ve Hazer Amani Resmen Boşandı!

Bir yıl önce evlenen şarkıcı Sıla ile Hazer Amani çifti 15 dakika süren duruşma sonrasında boşanarak yollarına ayrı ayrı devam kararı aldılar.

Sıla ve Hazer Amani’nin Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bir yıl önce ocak ayında evlenen Şarkıcı Sıla ile Hazer Amani çifti bir yılın ardından boşanmaya karar verdi. Boşanma davasının şubat ayında görüleceği öğrenildi.

Şarkıcı Sıla Ve Hazer Amani’nin Mutluluğu Kısa Sürdü!

Şarkıcı Sıla ve Hazer Amani arasına kara kediler girdi. Ocak ayında evlenen çift şimdilerde boşanma noktasına geldi. Peki bunun sebepleri neler? İşte detaylar!

Sıla İle Hazer Amani Boşanıyor mu?

Ünlü Şef Hazer Amani ile Şarkıcı Sıla’nın evliliklerine nazar mı değdi? Geçtiğimiz ocak ayında evlenen çiftin ilişkilerinde sorunlar olduğu ve boşanacakları iddia edildi?

Sıla ile Hazer Amani Evleniyor mu?

dokuz aydır birlikte olan ve aşk yaşadıklarını itiraf eden popçu Sıla ile Ünlü şef Hazer Amani ilişkisinde şok iddia. İkilinin kısa bir zaman içinde evlenecekleri iddia edildi!