Fox Tv’nin Yeni Dizi Uyarlaması Cunning Single Lady’nin Kadrosunda Kimler Var?

Fox Tv’nin Yeni Dizi Uyarlaması Cunning Single Lady’nin Kadrosunda Kimler Var?
Fox Tv ekranlarında Haziran ayında ekrana gelmesi beklenen Güney Kore dizisi Cunning Single Lady’den uyarlanacak dizide hangi oyunular yer alıyor?

Televizyon ekranlarında yayınlanan diziler bu haftadan itibaren bir bir sezon finali yapmaya ya da ekranlara ve seyirciye veda etmeye hazırlanıyor. Bunların yerine ise aylar öncesinden hazırlanan yeni diziler ekrana gelmek için gün saymaya başladı. Yaz sezonunda ekrana gelecek dizilerde seyircinin en çok merak ettiği konu ise dizinin kadrosunda kimlerin olduğudur. Yaz sezonu dizilerinin daha çok romantik ya da romantik komedi türünde olmaktadır. Bu sebeple de genç ve yakışıklı ya da güzel oyunculardan kurulu bir kadro önemlidir. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak yaz sezonu dizisi ise Güney Kore dizisi Cunning Single Lady’den uyarlanacak. Henüz adı belli olmayan dizinin oyuncu kadrosu uzun süredir oluşturuluyordu ve kadro artık tamamlanma aşamasına geldi. Peki Cunning Single Lady’nin yerli uyarlamasında hangi oyuncular yer alacak? İşte bu sorunun cevabı!

Cunning Single Lady Dizisinin Yerli Uyarlamasında Kimler Var

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek ve güney Kore dizisi Cunning Single Lady’nin’den uyarlanacak olan dizi Medyapım ve No Dokuz tarafından hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Umut Kırca üstlenirken dizinin oyuncu kadrosu ise adeta parlıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Burcu Özberk yer alırken Burcu Özberk’e İlhan Şen, Melisa Döngel, Burak Yörük, Zeynep Kankonde, Günay Karacaoğlu, Mehmet Korhan Fırat, Ceren Koç ve Sevda Baş eşlik edecek. Birbirinden ünlü ve genç oyuncuların oluşturduğu dizi daha şimdiden merak edilmeye ve beklenmeye başlandı

Dizinin Konusu Ne

Güney Kore’de yayınlanan Cunning Single Lady adlı diziden uyarlanacak olan dizi seyirci tarafından heyecanla bekleniyor. Haziran ayında yayına girmesi beklenen dizinin çekimleri ise bayram sonrası başlıyor. Dizinin adı henüz belli olmazken konusu yaz dizilerine uygun. Romantik komedi türünde olacak dizide bir restoranda garsonluk yapan Leyla yaşam standardını değiştirmek için mühendis Ozan ile mantık evliliği yapmış ancak yaşadığı zorluklar sebebiyle bu evliliği sürdüremeyerek boşanmışlardır. Çift boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açmış ve oldukçada başarılı olarak zengin olmayı başarmıştır. Daha sora Leyla Ozan’ın şirketinde çalışmaya başlamıştır. Leyla’nın şimdiki amacı bir zamanlar mantık evliliği yaptığı ve ayrıldığı Ozan’la yeniden evlenmektir.

11-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar