Gönül Dağı 16. Bölüm izle

Gönül Dağı 16. Bölüm izle
16. bölümü ile ekranlara gelecek olan Gönül Dağı dizisinde, acaba bu hafta neler olacak? Gönül Dağı dizisini sitemizden canlı olarak full hd kalitede izleyebilirsiniz.

    Başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydın ve Ecem Özkaya’nın oynadığı Gönül Dağı dizisi, bu akşam 16. bölümü ile saat 20:00’da TRT1 ekranlarında yer alacak. Anadolu’nun baharında yaşayan kuzenlerin başlarından geçen komik ve duygusal hikâyeleri ekrana taşıyan Gönül Dağı dizisi, yeni bölümü ile yine bizleri ekran başına toplayacak gibi gözüküyor. Aynı zamanda dizinin yeni bölümünü canlı olarak sitemizden full HD kalitede izleyebilirsiniz. O zaman daha fazla vakit kaybetmeden; bir önceki bölümde neler olmuş ve yeni bölümde bizleri nelerin beklediğine hızlıca bir göz atalım.

Gönül Dağı’nın 15. Bölümde Neler Yaşandı?

  Geçtiğimiz bölümde Halime, Taner’e ne kadar baskı uygulasa da Elif ile ilgili aklındaki düşünceden vazgeçmemişti. Elif’le ilgili her hangi bir gelecek hayali olmayan Taner, açık bir şekilde Dilek’i sevdiğini dile getirmişti. Yaşanan bu olaylardan haberdar olmayan Elif ise, Yaşar’la beraber nişan hazırlıklarına başladılar bile.

   Nişan hazırlıkları için Elif, Muammere gelir. Muammer ise bu işi Taner ve amcaoğullarına devrederek, onlardan güzel bir organizasyon planlamalarını ister. İstenildiği gibi kuzenler, nişan için çalışmalara başlarlar. Ancak Taner, Yaşar’ın Elif’e layık olmadığını düşünerek bu durumdan rahatsız olmaya başlamıştı. O gün gelinse ise Taner’in duyguları karışık bir hale bürünmüş ve üzerindeki baskı artarak ne yapması gerektiğini bir türlü kestirememesine sebep olmuştu.

   Diğer taraftan Taner, Dilek’in ondan neden ayrıldığını öğrenmişti ancak nasıl bir tepki vereceğini henüz göremedik. Aynı zamanda Serdar’ın babasının Dilek’e karşı yaptığı tehdidi öğrenir. Serdar ise durumu hemen Dilek ile konuşup, onu ikna etmeyi başarmıştır.

Gönül Dağı’nın 16. Bölümde Neler Olacak?

   Tekrardan bir araya gelen Taner ve Dilek’in ilişkisi, Süleyman’ın tehdidi ile tekrardan zedelenir. Taner ve amcaoğullarının aldığı yatırımı iptal ettiren Süleyman, kuzenlerin önünü keserek onlara büyük bir darbe indirir. Taner bu duruma bir çare ararken yaşanan bu olayı Gülsüm öğretmen öğrenin ve tepkisiz kalmaz. Süleyman’ın karşısına dikilen Gülsüm öğretmen, kendini kabadayı zanneden bu adam ile çatışma yaşar.

13-02-2021
Yazar Hakkında
Hamdi Çiçek

Hamdi Çiçek

22 yaşında ve üniversite mezunuyum. Dizi ve film izlemeyi ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum, favori kitap yazarım J.R.R. Tolkien. Yaklaşık 2 - .. devamı.. mail
Yorumlar