Gönül Dağı 52. Bölüm İzle

Gönül Dağı 52. Bölüm İzle
TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı 19 Şubat Cumartesi saat 20.00 de yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümü merak eden izleyiciler için Gönül Dağı 52. Bölüm Canlı İzle

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen zaman zaman gülümseten, zaman zaman hüzünlendiren dizisi Gönül dağı yeni bölümü ile bu akşam izleyicisi ile buluşacak. Gönül Dağı dizisinde görülen Gedelli köyü şuanda Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı bir yerken, çekimleri, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde sürüyor. İzleyicilere oturdukları yerden Anadolu esintilerini evlerine getiren dizi sıcak ve samimi halleriyle içlerinizi ısıtmaya devam edecek. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan ve amcaoğlullarını canlandıran Semih Ertürk ve Cihan Süvarioğlu paylaşıyor. Gönül Dağı dizisini internet üzerinden izlemek isteyen izleyiciler Canlı Tv sitesinden izleyebilirler. Dizinin yeni bölümü 19 Şubat Cumartesi saat 20.00 de... Gönül Dağı 52. Bölüm Tek Parça Canlı Full Hd izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

 

 

Gönül Dağı Yeni Bölüm (52. Bölüm) Canlı İzle

Gönül Dağı’nın 19 Şubat’ta yayınlanacak yeni bölümünde, Hayatlarıyla ilgili önemli manevralar kat eden amcaoğulları, aldıkları kararların sunduğu gerçeklikle yüzleşmeye başlamışlardır. Taner ona sağlanan yeni imkanlara alışmaya çalışırken, Veysel düğüncü dükkanında, Ramazan ise Asya ile nişan hazırlığındadır… Aldığı ilk iş olan nişanla ilgilenen Veysel, nasıl bir sona sürüklenecektir?

 

Asuman’ın evlenmesine izin vermeyen babası Münir Başkan, hastalandıktan sonra Ramanzan’la Asuman ilişkisine onay verir ancak Ramazan Asumanla ilişkisinden ümidi keser. Asya ile nişanlanmayı kabul eder.

Nişan salonunda Ramazan’ı bekleyen Asya sessizliğini korurken, Ramazan ise Münir Başkan’ın izin verdiğini öğrenir. Asuman ise bu sıralarda oldukça üzgündür. Ramazan kaldığı bu ikilemde hangi tarafı seçecektir, Çok sevdiği Aşkı Asuman’ı mı, yoksa Nışanlanma aşamasına geldiği Asya’yı mı?


Meryem ve Rıfat cephesinde de hareketli olaylar yaşanmaya başlanır. Rıfat, Meryem’in gözlerini açtırmak için ameliyatını yaptırır. Meryem’in gözleri görecek midir?

Sefer ile Zahide çocuklara yeniden anne ve baba olacaklarını söyler. Bu duruma çocuklardan gelecek tepkiler merak ediliyor?


Gönül Dağı Son Bölümde Ne Oldu? (51. Bölüm Özeti) izle

İcatların parasını toplayamayan amcaoğulları, maddi sıkıntılar yaşarlar. Ellerindeki son fırsatı da yitiren amcaoğulları üzgün haldedir. İcat işlerine birlikte devam edememelerinin etkisiyle ayrı yollara savrulmalarına neden olur. Amcaoğullarının hayatlarında nasıl gelişmelere sebep olacaktır?


Münir Başkan’ın felç kalmasıyla Asuman ve Ramazan perişan olurlar. Bu zorlu süreci aşabilecekler midir?


Rıfat’ın kahveyi satılığa çıkartması başta Meryem olmak üzere herkesi üzer. Ameliyat parasını toparlamak için tüm kasabalı el ele verirken, bu birliğin sonunda hedefe ulaşabilecekler midir?

Öte yandan Mezarcı İlyas’ın ölümüyle kötü günler geçiren Asya’yı bekleyen gelişme ne olacaktır?

19-02-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar