Gönül Dağı 64. Bölüm İzle

Gönül Dağı 64. Bölüm İzle
TRT1’in sevilen yapımı Gönül Dağı dizisi 24 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak 64. Bölümü ile ekranlara geliyor. Gönül Dağı 64. Yeni bölümü izlemek için sayfadan Canlı izle

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Gönül Dağı her hafta olduğu gibi 21 Mayıs Cumartesi akşamı da ekranlara geliyor. Dizi, yazar Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamıs Bozkır hikayelerinden uyarlanıyor. Köprü film imzalı Gönül Dağı, ‘Bozkırda Bir Anadolu Masalı’ sloganıyla Anadolu’nun sıcak insanlarını ekranlara taşıyor. Dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenirken, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı, yaratıcı yönetmeni olarak ise Ahmet Teke oturuyor. Dizinin senaryosunu Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit, Teoman Gök kaleme alıyor. Dizinin öyküsünü ise Ali Asaf Elmas ve Mustafa Çiftçi üstleniyor. Gönül Dağı üç amcaoğlu Taner, Veysel ve Ramazan’ın çocukluk yıllarından beri birlikte geçirdikleri hayatlarında icat etmeye çalıştıkları mucitlikleri, aile hayatlarını ve yaşadıkları küçük kasabaları Gedelli’deki yaşadıkları maceraları konu alıyor. Dizinin başrolünde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar ve Nazlı Pınar Kaya gibi isimler yer alıyor. Bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde neler yaşanacak merak edilirken, dizinin yeni bölümünü internetten izlemek isteyen izleyiciler Gönül Dağı 64. Bölümü Canlı izle bölümü için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

 

 Gönül Dağı Yeni Bölüm (64. Bölüm) İzle

 21 Mayıs Cumartesi Gönül Dağı 64. Yeni bölümde, Taner’in yıllardır görmediği babası ile kavuşma sahneleri herkesi derinden etkileyecek.

 Amcaoğullarının yeni icatları patates makinası Şilililere kadar ulaşınca büyük mutlulukla işlerini büyütmek için dört elle bu işi büyütmeye asılırlar.

 

İlhami’nin babasının yaşadığını ve en son Almanya Köln’de olduğunu duyan Taner, kendi babası için umutlanır ve kafasında soru işaretleri ile dolaşırken, sonunda babasının yaşadığını öğrenir. Taner’in babasının yaşadığını öğrendiği o anlarda ‘’Bunca sene oradaymış; Reşadiye’de’’ sözleri herkesin yüreklerini dağlıyor.

Zahide hamile olmasına ve riskli doğumuna rağmen babası için Sefer ile yolculuğa çıkar.

Taner yıllardır görmediği babasına kavuşacak mı? duygusal sahnelerin yaşanacağı Gönül Dağı bugün saat 20.00 de TRT1 ekranlarında…

 

 Gönül Dağı Son Bölümde Ne Oldu? (63. Bölüm Özeti)

 Gönül Dağı 63. Bölümde, Sorunsuz bir şekilde Asuman ve Ramazan’ın nişanının atlatılmasının mutluluğunu yaşayan amcaoğulları, patates makinasının Şili’ye gidecek olması üzerine motive bir şekilde çalışmaya koyulurlar. Vaktinden önce işlerini bitirmenin huzuru içinde gittikleri aile pikniğinde keyifli vakit geçirirken aldıkları bir telefonla kendilerini yeni bir sorunun ortasında bulan amcaoğulları, bu zorlu sürecin üstesinden nasıl geleceklerdir?


Küçük Emre’nin annesini aramaya Sefer ve Zahide devam ederken, Emre’nin durumu her geçen gün daha üzücü bir hal almaktadır. Emre’nin Annesini bulduklarında hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşan Sefer ve Zahide bu durumda nasıl bir yol izleyeceklerdir? Selami ve Keriman, kendilerini kapının önünde bulur, çözüm yolu ararlarken onlara Sefer yardım eli uzatır. Selami ve Keriman’ı yeni işlerine dört kolla sarılır izlerken, onları bekleyen gelişme ne olacaktır?

21-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar