Gönül Dağı dizisi usta oyuncuyla kadrosunu güçlendirdi!

Gönül Dağı dizisi usta oyuncuyla kadrosunu güçlendirdi!
Gönül Dağı dizisinde kadroya yeni bir isim dahil oldu. Usta oyuncu önümüzdeki bölümlerde Gönül Dağı dizisine dahil olacak.

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı, Cem Kurtoğlu transferiyle diziye dahil oldu. Cumartesi akşamlarının ilgi ile izlenen dizisine yeni katılan isim ile ilgili tüm bilgiler. Herkesin ilgiyle izlediği diziyle ilgili son gelişmeler.

Gönül Dağı dizisine Cem Kurtoğlu takviyesi

TRT 1 ekranlarından izleyicisine ulaşan Gönül Dağı, elde ettiği iyi reyting oranlarıyla göz kamaştırıyor. En çok izlenen izlenen dizilerden biri olmayı başaran dizi kanalın yüzünü fazlasıyla güldürüyor. Her Cumartesi akşamı milyonlarca kişiyi ekrana bağlayan dizi yeni bir isimle kadrosunu güçlendirdi. Son olarak Show TV'den ekrana gelen Arıza ve FOX TV'den ekrana gelen Savaşçı dizilerinde rol alan Cem Kurtoğlu, diziye dahil olan son isim oldu.

Gönül Dağı dizisine yeni dahil olan ismin dizide hangi karakteri canlandıracağı fazlasıyla merak ediliyor. Önümüzdeki bölümlerle birlikte diziye dahil olacak olan Cem Kurtoğlu, Gönül Dağı dizisinde Elif'in babası Yalçın karaterini canlandıracak. Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk gibi isimlerin başrolde olduğu Gönül Dağı dizisi, 4 Aralık Cuma akşamı 20.00'da 42. bölümüyle TRT 1'den ekrana gelecek. Yeni bölüm yine fazlasıyla nefesleri kesecek.

Cem Kurtoğlu kimdir?

Cem Kurtoğlu, 31 Temmuz 1959'da İstanbul'da dünyaya gelmiş tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirmecidir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden yüksek lisans mezunu olan Kurtoğlu, 70'li yılların sonunda tiyatro ile başladığı kariyerine sinema ile de devam etmiştir. Preveze Öncesi filmi rol aldığı ilk sinema filmi oldu. Küçük Ağa, İki Kızkardeş, Zühre, İntizar, Canısı, Aşkına Eşkıya, Yaz Gülü, Hekimoğlu, Yağmurdan Sonra, Çiçero ve Kurşun başta olmak üzere pek çok filmde rol almıştır. Sırlar Dünyası, Arka Sokaklar, Kurşun Bilal, Kahireli Palas, Ağlatan Dans, Küçük Ağa, Gençliğin Eyvah, Savaşçı ve Arıza ise rol aldığı dizilerden bazıları. Ayrıca onlarca yabancı film ve dizinin Türkçe seslendirmesinde yer almıştır. Ülkemizde de son derece sevilen animasyon çizgi dizisi Samuray Jack'te Samuray Jack karakterini seslendirdi. Son rol aldığı tiyatro oyunu ise son dönemin popüler oyunlarından Nazım'ca oldu.

01-12-2021
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler