Gönül Dağı’na Yeni Oyuncu

Gönül Dağı’na Yeni Oyuncu
TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları seyirciyle buluşan Gönül Dağı’na başarılı oyuncu Burak haktanır dahil oldu. Burak haktanır dizide Sefer'in karşısına çıkacak.

Köprü Film tarafından TRT 1 için hazırlanan ve cumartesi akşamları ekrana gelen Gönül Dağı dizisi bu sezon ikinci sezonuyla ekranlara geliyor. Geçen sezon başladığı günden beri cumartesilerin en çok izlenen yapımı olan dizi bir Anadolu kasabasında yaşanan olayları, aşkları, umutları konu alıyor. Üç amcaoğlunun etrafında gelişen hikayelerle seyirciyi ekrana bağlayan Gönül Dağı bu sezona da yine başarılı bir giriş yaptı. Yayınlandığı bölümlerde yine bu sezonun da en iddialı yapımı olacağını gösteren diziye yeni hikayeler ve yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Gönül Dağı’na sezon başında Doktor Kenan olarak diziye katılan Serkan Kuru’nun yanı sıra yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Dizide son bölümlerde Sefer’in karşısına minibüs ihalesi için çıkacağı konuşulan kişinin kim olduğu sonunda belli oldu. Dizide bu karakteri canlandıracak oyuncunun Burak haktanır olduğu öğrenildi.

Burak Haktanır Gönül Dağı’nda

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Gönül Dağı’na yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Berk Atam, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin ve Serkan Kuru’nun rol aldığı diziye son olarak başarılı oyuncu Burak Haktanır dahil oldu. Dizinin son bölümlerinde minibüsçülük yapan Sefer’in karşısına minibüs ihalesini almak için bir kişinin çıktığı söyleniyordu. Sefer’i oldukça endişelendiren bu olayda ihaleye girecek kişinin Mezarcı İlyas’ın oğlu Minibüsçü İlyas olduğu öğrenildi. Dizide bu karakteri başarılı oyuncu Burak Haktanır canlandıracak. Önümüzdeki bölümden itibaren dizide seyirci karşısına çıkacak oyuncunun ne kadar dizide rol alacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Burak Haktanır Kimdir?

Gönül Dağı’nda rol alacak olan başarılı oyuncu Burak Haktanır 27 Ekim 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen oyuncu bunun için eğitimler almış ve ardından da bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol almıştır. Ünlü oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları ise şunlardır.

·         Kimse Bilmez

·         Mehmetçik Kut’ül Amare

·         Sevda Kuşun Kanadında

·         Çırağan Baskını

·         Kırıntılar

·         Recep İvedik

·         Miraç

·         Nezih Bir Film

30-09-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar